10 Zodiaka zīmju pāri ar gandrīz ideālu saderību

AUNS + SKORPIONS

Mēs visi labi zinām, cik kaislīgi un temperamentīgi mēdz būt šo Zodiaka zīmju pārstāvji, kas liek uzdot jautājumu – vai viņi vispār kādam ir piemēroti?! Izrādās, ka jā! Nevis kādam, bet pat viens otram, jo, lai arī cik neticami tas neizklausītos, starp viņiem valda īsta harmonija! Tas ir tāpēc, ka abu šo Zodiaka zīmju pārstāvju temperamenti ir ļoti līdzīgi, kas palīdz viņiem daudz labāk vienam otru izprast, bet tas atkal noved pie tā, ka viņiem pilnīgi noteikti nav ne vēlmes, ne vajadzības kašķēties savā starpā! Īsta maģija!

DVĪŅI + ŪDENSVĪRS

Patiesībā šo Zodiaka zīmju pāri liek gandrīz visos saderības horoskopos, jo, lai gan varbūt uzreiz tā nešķiet, viņi spēj ideāli saprasties. Viņi izbauda viens otra klātbūtni, taču tajā pašā laikā ciena arī viens otra personīgo telpu, turklāt viņiem pilnīgi noteikti ir kopīgas intereses, kas satuvina vēl vairāk! 

STRĒLNIEKS + VĒRSIS

Šo divu Zodiaka zīmju pāris ir visnotaļ stabils. Strēlnieks Vērša dēļ pilnīgi noteikti ir gatavs gandrīz uz visu, un Vērsis to ļoti novērtē, turklāt viņi kopā spēj gan kvalitatīvi atpūsties, gan arī strādāt.

DVĪŅI + LAUVA

Oi, kurš gan nav iepazinies ar Lauvu sarežģīto raksturu?! Protams, ka ar viņiem ir grūti,  taču Dvīņu mīlestība ir neizmērojama, un, ja Dvīnis Lauvu patiesi mīlēs, viņi pilnīgi noteikti centīsies pie šīm attiecībām piestrādāt, un tajā brīdī Lauva sapratīs, ka nav neviena viņam piemērotāka!

MEŽĀZIS + ZIVIS

Mēs visi taču ļoti labi zinām, cik Zivis ir sapņainas un noslēpumainas, cik ļoti viņas jūtas nesaprastas! Lūk, Mežāži kā reiz ļoti labi izprot Zivju iekšējo pasauli, kas arī ir iemesls tam, kāpēc šis pāris ir nonācis saderīgāko Zodiaka zīmju pāru topā. Šiem abiem pilnīgi noteikti ir potenciāls uz ilgu un laimīgu kopdzīvi! 

SVARI + SVARI

Patiesībā šī ir ideāla savienība! Ne kuram katram kaut kas tāds ir iespējams! Šajā pārī pilnīgi noteikti ir jūtams līdzsvars. Kopā viņi spēj rast gan iekšēju mieru, gan harmoniju, kas pilnīgi noteikti var novest pie ilgstošām un laimīgām attiecībām.

LAUVA + JAUNAVA

Jaunavas ir pedantiskas, Lauvas – varaskāri. Tas viņus abus nodrošina ar visu nepieciešamo laimīgām attiecībām.  Lauvām patīk, ka par viņiem rūpējas un izrāda uzmanību, un tieši to arī Jaunavas dara, tāpēc Lauvas būs gatavi viņas aizsargāt ar visām četrām! 

VĒZIS + ZIVIS 

Šo abu Zodiaka zīmju pārstāvji ir ļoti mierīgi, kas nozīmē to, ka skandālus viņi pilnīgi noteikti nerīkos. Viņi lieliski viens otru izprot, ciena un atbalsta, turklāt viņiem ir arī ļoti daudz kopīgu interešu, kas viņus vēl vairāk satuvina.

VĒZIS + JAUNAVA

Arī šim pārim zvaigznes paredz ilgu un laimīgu kopdzīvi, jo Vēži ļoti novērtē visu, ko viņu labā dara Jaunavas, un viņas pilnīgi noteikti dara daudz. Šī pāra harmonija ir vienkārši maģiska, turklāt arī romantika viņiem nav sveša!

MEŽĀZIS + STRĒLNIEKS 

Šī pāra attiecības pilnīgi noteikti nav garlaicīgas, un tas ir ļoti liels pluss, jo viņi viens otram neapniks! Viņi abi spēj attiecībās uzturēt dzirksti, regulāri atrodot jaunus un interesantus laika pavadīšanas veidus. Citi no viņiem var tikai mācīties!

VERSACE JEANS COUTURE kedas melnā krāsā 49.99 EUR – reģistrējies un iepērcies jau tūlīt par izdevīgām cenām!

 

About