APRĪLIS. Mēneša horoskops visām Zodiaka zīmēm

Ārā spoži spīd saule un kļūst arvien siltāks – pavasaris ir klāt! Diemžēl šī brīža situācija pasaulē nomāc šo skaisto brīdi, jo, lai gan daba mostas, mēs esam spiesti doties “ziemas miegā”, taču uz visu ir jāskatās no pozitīvās puses!

Pasaule mums šobrīd ir iedevusi nelielu atvaļinājumu. Un atvaļinājums pavasarī vienmēr ir bijusi lieliska ideja! Mums ir iespēja doties dabā, ķert pirmos siltos saules starus sev tuvo cilvēku sabiedrībā un veltīt laiku arī sev, pārdomājot dzīvi, pārskatot savu vērtību sistēmu.

Aprīlis arī būs tieši par to, lai mēs beidzot kārtīgi atpūstos un sakārtotu savas domas, lai saprastu, kā mēs īsti vēlamies dzīvot tālāk, ko vēlamies darīt, kas mūs dara patiesi laimīgus?! 

 

AUNS

Jūsu dzīve beidzot bija sākusi sakārtoties, Jūs šajā pavasarī bijāt apņēmības pilni iekarot visaugstākās virsotnes, bet diemžēl vai gluži pretēji – par laimi, Jums ir nedaudz jāpiestāj maliņā un jāpalūkojas uz visu no cita skatu punkta, lai saprastu, vai tas, ko līdz šim bijāt darījuši un tā virsotne, kuru bijāt sev nolūkojuši, patiešām ir īstā. Kad būsiet to sapratuši, varēsiet veltīt šo laiku tam, lai pilnveidotu sevi un pēc tam sasniegtu to, ko bijāt iecerējuši.

VĒRSIS

Ja martā Jums bija jāpieņem ļoti daudz svarīgi lēmumi, kas pilnīgi noteikti nebija viegli, tad aprīlis jau būs daudz mierīgāks, un tas nebūs tikai tāpēc, ka valstī ir noteikta karantīna, bet gan vairāk tāpēc, ka Jūs beidzot esat atbrīvojušies no visā liekā, kas Jums līdz šim traucēja piepildīt savus kvēlākos sapņus, tāpēc šis ir ļoti labvēlīgs laiks tam, lai Jūs beidzot pievērstos tam, ko patiesi arī vēlaties, tad arī, kad šis viss beigsies, varēsiet baudīt sava darba pirmos augļus. 

DVĪŅI

Arī Jums marts nebija no tiem vieglākajiem periodiem, kurā nācās saskarties ar ne mazums problēmām. Iespējams, ka aprīlis būs ļoti labs laiks, lai beidzot pieņemtu lēmumus, kas pirmajā mirklī nešķitīs pareizi, bet ilgtermiņā tie sniegs Jums panākumus profesionālajā darbībā. Jums aprīlī vajadzētu saprast to, ka pozitīvisms ir laba lieta, taču pārmērīgi liels optimisms var arī kaitēt, tāpēc ir svarīgi apzināties to, vai ir vērts turpināt iesākto un doties tālāk pa to pašu ceļu.

VĒZIS

Jums aprīlis var atnest nelielu depresiju. Ja sākumā šī “nekā nedarīšana” sagādās baudu, tad pēc tam jau Jums tas apniks un Jūs kļūsiet nīgri, bet tas ir tikai saprotams, tāpēc ir ļoti svarīgi atrast laiku dažādām aktivitātēm, atrast veidus kā sevi pilnveidot mājas apstākļos. Var apgūt kādu sev interesējošu tēmu online kursos, var lasīt, var vingrot. Pats galvenais – neuztveriet šo laiku kā atvaļinājumu, kurā vienkārši atpūšaties un neko citu nedarāt, uztveriet to kā komandējumu, kad esat aizsūtīts mājās, lai apgūtu kaut ko jaunu un atgrieztos no jauna apritē ar augstāku pievienoto vērtību. 

LAUVA

Lauvām aprīlī ļoti gribēsies nodoties dvēseliskai pašizaugsmei. To arī Jums zvaigznes šajā mēnesī iesaka darīt – pilnveidot sevi garīgā ziņā. Lasiet filozofiska rakstura grāmatas, klausieties mūziku, kas baro Jūsu dvēseli, dodieties garās pastaigās pa svaigu gaisu (protams, izvēloties vietu, kur nav daudz cilvēku). Atļaujieties šajā laikā nedaudz atstumt malā visus mājiniekus, cik nu tas iespējams, un pievērsties tikai un vienīgi sev un savai garīgajai izaugsmei. Iespējams, ka ir iestājies piemērots laiks, lai sāktu veidot savu blogu, kurā dalāties ar savām pārdomām.

JAUNAVA

Aprīlis nebūs no tiem vieglākajiem periodiem, taču, ja tas ir kāds mierinājums, tad nevienam šobrīd neiet īpaši spīdoši. Mēneša sākums gan solās būt salīdzinoši mierīgs, Jums tiks dots laiks, lai saprastu, kā rīkoties tālāk. Jau mēneša beigās Jums atkal nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, no kā būs atkarīga Jūsu tālākā nākotne. Pats svarīgākais – nepadoties un apzināties to, ka lielākā daļa problēmas ir tikai Jūsu pašu iztēles auglis. Ja Jūs nenolaidīsiet rokas un sāksiet darboties, Jūs gaida diži sasniegumi!

SVARI

Svariem savā ziņā ir iestājies diezgan labvēlīgs dzīves posms, lai arī pie esošās situācijas tam ir grūti noticēt. Zvaigznes ir Jums labvēlīgas, tāpēc pats galvenais šobrīd ir nepadoties vispārējai panikai, ka viss ir un būs slikti. Jums šajā mēnesī pat gaidāmi panākumi profesionālajā ziņā, Jums tikai jāturpina darīt iesāktais ar dubultu jaudu, kā arī jāmēģina rast kāds jauns veids, kā izmantot Jūsu esošo potenciālu. 

SKORPIONS

Arī Skorpionu dzīves šajā mēnesī nedaudz apstāsies, taču tas Jums nāks tikai par labu. Atļaujieties izbaudīt “nekā nedarīšanas” prieku un atrodiet kādus jaunus hobijus. Iespējams, ka šis laiks arī nāks par labu Jūsu attiecībām ar otro pusīti un ģimeni, kā rezultātā pieņemsiet svarīgus lēmumus attiecībā uz ģimenes dzīvi. Varbūt pēc šīs “apokalipses” būsiet gatavi ar otro pusi iestūrēt jaunā attiecību fāzē.

STRĒLNIEKS

Jūs šajā mēnesī būsiet visnotaļ pozitīvi noskaņoti, jo beidzot varēsiet veltīt laiku jaunu ideju ģenerēšanai. Ļoti iespējams, ka radīsiet ideju jaunam biznesam, kas Jums atnesīs panākumus un labu peļņu, kā arī zvaigznes ir nostājušās Jums izdevīgā stāvoklī, ja vēlēsieties ieguldīt – piemēram, nekustamajā īpašumā. Strēlniekiem šis mēnesis ir par to, lai Jūs meklētu jaunus pelņas avotus.

MEŽĀZIS

Arī aprīlī Mežāžiem vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību savai veselībai, it īpaši šajā pandēmijas laikā, taču tajā pašā laikā tas nav vienīgais, par ko būtu jārūpējas. Pastiprināta uzmanība būtu jāpievērš arī attiecībām ar mājiniekiem, jo, protams, ka šajā laikā, kad esam tik tuvu kopā dienu no dienas, savstarpējā komunikācija var sagādāt grūtības. Ir ļoti svarīgi novērtēt šo laiku, kas mums dots, lai būtu kopā, jo bieži tā negadās. 

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri attālināti vai no mājās, bet turpinās savas ierastās darba gaitas, kas, protams, nav slikti, bet, ņemot vērā pasaulē esošo situāciju, arī Jums vajadzētu šo visu uzskatīt kā mazu atvaļinājumu, kurā vairāk pievērsties tam, kam līdz šim nebijāt atradis laiku, jo pilnīgi iespējams, ka Jums ir jāmaina darbības sfēra, un šis laiks Jums palīdzēs to izvērtēt, vai tiešām Jūsu hobijs var pārvērsties par kaut ko vairāk, par jaunu biznesu.

ZIVIS

Martā Jūs piemeklēja motivācijas pieplūdums, kas noteikti būs jāizmanto arī aprīlī, jo tas, ka esam spiesti uzturēties mājās un ierobežot fizisku kontaktu ar apkārtējiem, nenozīmē, ka dzīve ir apstājusies un Jūsu motivācija ir bezjēdzīga. Gluži otrādi – šis ir laiks, lai radītu kaut ko jaunu un nebijušu, lai piepildītu savus sapņus, tāpēc nepalaidiet vējā šo iespēju, kad Jum tiek dots laiks, lai pievērstos savu kvēlāko vēlmju piepildīšanai!

About