APRĪLIS. Šajā mēnesī dzimušo raksturojums

Otrajā pavasara mēnesī – aprīlī – dzimušie ir enerģijas pārpilni ļaudis, kurus daba ir apveltījusi ar ļoti karstasinīgu temperamentu. Viņi ir īsti cīnītāji – valdonīgi un neatkarīgi. 

Viņi ir galvenie, viņi ir tie, kas nosaka visu lietu kārtību, tāpēc arī profesionālajā ziņā šajā mēnesī dzimušajiem vajadzētu izvēlēties veidot savu biznesu, nevis būt padotajiem, jo šiem cilvēkiem nepatīk, ka kāds viņiem pavēl kaut ko darīt vai arī mēģina iejaukties tajā, ko viņi dara. 

Aprīlī dzimušie ir visnotaļ veiksmīgi cilvēki, taču viņiem ir jāsaprot, ka visu panākumu atslēga slēpjas spējā sevi iegrožot, respektīvi, viņiem ir jāprot savaldīt sava pārlieku lielā emocionalitāte, pretējā gadījumā ceļš uz panākumiem nebūs tik veiksmīgs, jo aprīlī dzimušo spītīgā un egoistiskā daba var viņus pazudināt.

Visā visumā šajā mēnesī dzimušie ir ļoti centīgi. Ja viņi apzinās savu mērķi, tad tas tiek arī sasniegts. Grūtības parasti sagādā šī mērķa izvirzīšana, jo sevis meklējumos viņi pavada ļoti daudz laika. 

Vīrietis

Aprīlī dzimušie stiprā dzimuma pārstāvji ir visnotaļ romantiskas dabas cilvēki. Viņiem ļoti svarīga ir ģimenes dzīve, tāpēc šos vīriešus pilnīgi noteikti nevar saukt par “brunču medniekiem”. Viņi jau no agras jaunības meklē savu īsto un vienīgo. Šajā mēnesī dzimušie vīrieši ir apveltīti ar asu prātu, savā ziņā mīl vienatni, tāpēc kopdzīvi ar otro pusīti parasti uzsāk diezgan vēlu. 

Sieviete

Aprīlī dzimušās daiļā dzimuma pārstāves ir vienmēr pozitīvi noskaņotas, lai gan ļoti labi to prot slēpt, un enerģiskas, taču tajā pašā laikā šajā mēnesī dzimušās sievietes bieži vien padodas slinkumam. Viņām patīk savā prātā iztēloties to dzīvi, kādas viņas vēlētos izdzīvot realitātē, taču bieži vien ir pārāk slinkas, lai šīs fantāzijas piepildītu, tāpēc nedrīkst ļaut sev sapņot pārāk ilgi. 

VESELĪBA

Veselība šajā mēnesī dzimušajiem ir stipra, taču ļoti jāsaudzē elpošanas orgānu sistēma, jo bieži vien veselības problēmas ir saistītas tieši ar elpceļiem vai plaušām. 

SADERĪBA

Vislabākā saderība aprīlī dzimušajiem ir ar tiem, kas dzimuši laikā no 21. marta līdz 20. aprīlim, no 21. jūlija līdz 20. augustam un no 21. novembra līdz 20. decembrim. Tāpat šiem cilvēkiem ir ļoti laba saikne ar tiem, kas dzimuši jebkura mēneša 9., 18. un 27. datumā.

DIENAS

Otrdiena, ceturtdiena, piektdiena. 

KRĀSAS

Zaļš, dzeltens, violets. 

AKMEŅI

Topāzs, safīrs, smaragds.

About