Astroloģija. No janvāra līdz jūnijam dzimušie – rakstura iezīmes

Nav nekāds noslēpums, ka astroloģija ir zinātne, kas palīdz dziļāk ieskatīties pašiem sevī. Tajā, kādi mēs esam un kādas ir mūsu raksturīgākās iezīmes. Šajā rakstā piedāvājam iespēju uzzināt, kā cilvēka raksturu ietekmē viņa dzimšanas datums.

1. – 10. JANVĀRIS 

Šajā periodā dzimušajiem cilvēkiem nepatīk strīdi. Viņi ir pieķērušies saviem mīļajiem, ir pacietīgi un strādīgi. Viņi nekad neapskauž citus. Visu cenšas sasniegt paši, jo ir ļoti ambiciozi. Viņiem ir nepieciešams miers un drošības sajūta. Piemīt tādas īpašības kā pieklājība, godīgums, taisnīgums, patīk uzmanība. Bieži vien šie cilvēki ir lieli entuziasti, kas nekad nepadodas.

11. -19. JANVĀRIS 

Ļoti loģiski, talantīgi un gudri cilvēki. Ļoti augstu vērtē izglītību un nezaudē iegūtās prasmes, viegli pārnes savas radošās idejas ikdienas dzīvē. Zina, kā noteikt, kas ir vajadzīgs un kas nav. Ja nepieciešams, tad komunikācijā ar citiem var būt diezgan skarbi. Spēj vienlaicīgi domāt dažādos virzienos. Ir apveltīti ar labām novērošanas spējām, veiksmīgi karjerā.

20. – 29. JANVĀRIS 

Šajā periodā dzimušie ir apveltīti ar tādām rakstura iezīmēm kā atklātība, izdoma un oriģinalitāte vienlaikus. Viņi novērtē spēcīgu draudzību, tomēr zina kā kontrolēt savas jūtas un rīkojas loģiski. Domā bieži un produktīvi, ļoti ātri apgūst visu jauno. Praktiski un apveltīti ar analītisko domāšanu. Iet pa priekšu laikam un viegli pārvar grūtības, nepatīk ierobežojumi.

30. JANVĀRIS – 8. FEBRUĀRIS

Šajā periodā dzimušo rakstura iezīmes ir apdomīgums, godīgums un labvēlība pret apkārtējiem, tāpēc viņiem nepatīk meli. Piemīt spēja apgūt svešvalodas, ir daiļrunīgi un var viegli piesaistīt uzmanību jebkurā sabiedrībā. Labi attīstīta humora izjūta. Viņi ir gudri un viņiem piemīt pārliecināšanas spēks. Viegli pārņem citu cilvēku pieredzi, īsā laikā spēj sasniegt vislabākos rezultātus. Ļoti augstu vērtē zinātni, mīl diskutēt. 

9. – 18. FEBRUĀRIS

Šī perioda pārstāvji pastāvīgi cenšas piedzīvot jaunas sajūtas, novērtē brīvību un ir novatori gandrīz it visā. Viņi dievina jaunas vietas, seko modei un paši var radīt oriģinālas un pievilcīgas lietas, tāpēc ienīst rutīnu. Viņiem ir plašs draugu loks, tomēr viņi ir ļoti izvēlīgi. Labi novērotāji un patīk pretējam dzimumam.

19. – 29. FEBRUĀRIS 

Šie cilvēki ir apveltīti ar ļoti labu iztēli. Viņi ir ļoti vērīgi pret tuviniekiem un nepieļauj konfliktus. Piemīt atsaucība, žēlsirdība un līdzjūtība. Atšķiras no apkārtējiem ar savu pozitīvo attieksmi un radošajām spējām. Cenšas citus netiesāt un parasti ir gatavi mainīties, ja tas nepieciešams. Sarežģītās situācijās prot virzīties tālāk, nezaudējot uzmanību. Ir spējīgi uz dziļām un patiesām jūtām. 

1. – 10. MARTS

Marta sākumā dzimušie ir ļoti jūtīgi, šie cilvēki ļoti viegli atšķetina citu emocijas. Ciena ģimeni, bet bieži vien piekopj kaitīgus ieradumus. Dažreiz nepastāvīgi, pietiekami pieticīgi un sabiedrības mīlēti. Var iemīlēties līdz ausīm. Nav spējīgi izdarīt kaut ko sliktu. Ja kāds pret viņiem izturējies netaisnīgi, ļoti ilgi to pārdzīvo. Daudzpusīgi talantīgi un ar attīstītu intuīciju.

11. – 20. MARTS

Tie ir cilvēki ar bagātīgu iztēli, kas var gūt panākumus gandrīz jebkurā jomā, jo spējīgi sapni pārvērst dzīvē. Savu dzīvesspēku viņi virza labestības un skaistuma apzināšanai. Ir apveltīti ar tālredzību, ko šie cilvēki var izkopt ļoti augstā līmenī. Var ietekmēt cilvēkus, piemīt ļoti spēcīga pozitīvā enerģija, viegli iegūst uzticību. 

21. – 31. MARTS

Šie cilvēki ir ļoti spēcīgi no fiziskās attīstības skata punkta. Ļoti skaidri saredz izvirzītos mērķus un vienmērīgi virzās uz tiem. Cilvēki, kuriem ir ļoti augstas prasības, viņi nekad neatsakās no tā, ko vēlas. Nepatīk pakļauties citiem, ir gatavi iet tikai pa iecerēto ceļu. Viņi ir pievilcīgi un pilnīgi noteikti nemēdz būt vientuļi. 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kādi ir aprīlī, maijā un jūnijā dzimušie

About