Astroloģija. No jūlija līdz decembrim dzimušie – rakstura iezīmes

Nav nekāds noslēpums, ka to, kādi mēs esam un kādas ir mūsu raksturīgākās iezīmes, nosaka arī mūsu dzimšanas datums. Šajā rakstā piedāvājam iespēju ielūkoties dziļāk sevī, uzzinot to, kā tiek raksturoti no jūlija līdz decembrim dzimušie.

1. – 11. JŪLIJS

Jūlija sākumā dzimušajiem patīk domāt, ka viņiem ir lieliska intuīcija. Viņi ir apveltīti ar progresīvo domāšanu un pozitīvi noskaņoti. Viņu iekšējā gaisma ļauj viņiem noskaņoties uz pozitīva viļņa, kliedējot ne tikai savas, bet arī citu cilvēku šaubas. Nevar paciest virspusējus cilvēkus, pirms uzticēšanās kādam, bieži dod priekšroku testēšanai. Prot koncentrēties uz gribasspēka un prāta spēju attīstību.

12. – 22. JŪLIJS

Mākslinieciskās spējas, tieksme uz mākslu, žēlsirdība un līdzcietība – tās ir tikai dažas no šajā periodā dzimušā cilvēka raksturīgākajām iezīmēm. Ideālists ar labu iztēli, vienmēr cenšas pārspēt pats sevi; ar labu sirdi un ļoti jūtīgu apkārtējās pasaules uztveri.

23. JŪLIJS – 1. AUGUSTS

Šajā periodā dzimušie ir pašpārliecināti un neatkarīgi līderi. Viņi ir cēli un lepni, mīl uzmanību un sabiedrībā vienmēr ir pamanāmi. Viņus raksturo izcilas organizatoriskās spējas un uzticība iecienītākajiem darbiem, māksliniekiem un radītājiem pēc būtības. Viņu iekšējais noskaņojums vienmēr ir redzams šo cilvēku sejā, viņi neprot noslēpt savas emocijas. Viņiem ir svarīgi, lai viņus mīlētu, ļoti viegli prot izteikt savas domas.

2. – 12. AUGUSTS

Ar šiem cilvēkiem ir ļoti patīkami sarunāties, viņi ir jautri un vieglprātīgi, spēj novērst uzmanību no ikdienas problēmām. Viņi ir ļoti apzinīgi, bet mīl izšķērdību, vērtē kvalitāti. Reti apvaino citus un izceļas ar apskaužamu dāsnumu. Patīk ceļot un atklāt kaut ko jaunu. Garā stipri, viņiem var uzticēt noslēpumus, jo viņi ir uzticami draugi. Brīvību mīloši un nevar izturēt, ja viņiem tiek norādīts, kā rīkoties.

13. – 22. AUGUSTS

Šie cilvēki pēc savas būtības ir cīnītāji, pašaizliedzīgi, enerģiski un parasti panāk savu, pateicoties savai inteliģencei un drosmei. Viņi nav gatavi samierināties ar netaisnību, viņus raksturo uzņēmība un apzinība, viņi zina, ko un kad darīt. Viņi zina, kā izdzīvot un ir fiziski attīstīti. Viņiem nepatīk gaidīt, dievina iesaistīšanos jaunos projektos un plānošanu.

23. AUGUSTS – 1. SEPTEMBRIS

Viņi ir atjautīgi un inteliģenti cilvēki, kuri spēj loģiski domāt un viegli atrast kopīgu valodu ar citiem. Viņiem nepatīk problēmas. Mīlestība viņiem ir ļoti nozīmīga. Viņiem patīk elites iestādes un kvalitatīvs serviss. Izteikti vērotāji, kas ar vienu skatienu spēj noteikt trūkumus. Viņus interesē šī vai tā notikuma iemesli, viņi ir sabiedriski, uzņēmīgi un vēlas visu precīzi zināt un saprast.

2. – 12. SEPTEMBRIS 

Šāds cilvēks nopietni uztver dzīvi un cenšas pieņemt pareizus lēmumus, viņa prasības un cerības ir loģiskas un pilnībā reālas. Viņš pats ir strādīgs un plāno savu nākotni, ir disciplinēts, atbildīgs un gatavs pielikt pūles, lai izpildītu mērķus vai pienākumus. Viņam parasti ir arī pieredze profesionālos jautājumos. Viņš ir taktisks, ļoti daudz nozīmē uzticība, viņš pilnīgi noteikti tur doto vārdu. 

13. – 22. SEPTEMBRIS

Septembra beigu pārstāvis ir spēcīgs cilvēks, kurš runā tikai par lietu, kas prot mīlēt un spēj sajust savu partneri. Viņš ir gudrs, līdzsvarots un pievilcīgs, kaislīgs mīlestībā, laipns un dod priekšroku mieram. Patīk komunicēt, bet bez pārspīlējumiem, vienmēr ļoti objektīvs.

23. SEPTEMBRIS – 2. OKTOBRIS

Šie cilvēki – skaistuma, greznības un kvalitātes piekritēji – paši atšķiras ar savu skaistumu un pievilcību. Zina, kas ir mīlestība un kā mīlēt, ir ļoti sabiedriski, dievina svaigas idejas. Netaupa naudu un reti sev kaut ko noliedz, tāpēc bieži vien finansiālajā jomā saskaras ar grūtībām. Viņus interesē ceļojumi un jaunas iepazīšanās. Viņu dzīvē bieži vien parādās iespēja realizēt savus sapņus.

3. – 13. OKTOBRIS 

Oktobra sākumā dzimušie cilvēki vienmēr ir interesanti, pievilcīgi un neparasti no citu viedokļa. Viņiem ir vajadzīga brīvība, kas ir kā gaiss, ko viņi elpo. Viņi ienīst noteikumus, piešķir nozīmi sociālajām attiecībām, paši vienmēr izceļas no pūļa. Viņiem glaimo, ka viņi nav līdzīgi citiem. Viņiem patīk pašiem pieņemt lēmumus, sekot pārmaiņām un jaunumiem pasaulē.

14. – 23. OKTOBRIS

Oktobra vidū dzimis cilvēks ir garīgi un fiziski attīstīts, viņš spēj aktīvi un ātri pārvietoties pa dzīvi. Tas, ko viņš saka, ir interesanti, un viņa prāts spēj atrisināt daudzas problēmas. Kad šis cilvēks ir iemīlējies, pārmērīgas sentimentalitātes vietā viņš spēj ieklausīties loģikas balsī, vienmēr izsaka savas jūtas. Novērtē sadarbību un vajadzības gadījumā viegli saprotas ar cilvēkiem, dod priekšroku jaunu ierīču izmantošanai. Viņa paša pievilcība viņam nav pēdējā vietā.

24. OKTOBRIS – 1. NOVEMBRIS

Šajā periodā dzimušās sievietes ir ļoti pievilcīgas, vīrieši ir ļoti harizmātiski, interesējas par mistiku un nezināmo, dažkārt ir spējas šajā jomā. Viņi prot aizstāvēt savas tiesības, dažreiz skarbi, bet pašpārliecināti; mīl precizitāti un disciplīnu. Spēj ļoti viegli uzzināt citu noslēpumus, bet zina, kā tos turēt noslēpumā, cilvēki ar spēcīgu raksturu.

2. – 11. NOVEMBRIS 

Novembra sākuma cilvēkus raksturo juteklība, romantika un kaislība. Cilvēki, kas vienmēr turas pie saviem ideāliem. Piemīt labi izteikta intuīcija, ko viņi var veiksmīgi pielietot dzīvē. Viņiem patīk augt un attīstīties kopā ar mīļoto cilvēku, kura dēļ viņi ir gatavi darīt visu iespējamo. Viņi ir atsaucīgi un spēj rast problēmu risinājumus citiem cilvēkiem. Līdzjūtība viņiem nav sveša, apveltīti ar spēcīgu raksturu, spējīgi cīnīties. 

12. – 22. NOVEMBRIS 

Šajā periodā dzimušie ir ļoti godīgi un taisnīgi cilvēki, kas vienmēr ir gatavi atklāt patiesību. Pateicoties viņu pievilcībai un sociālajam stāvoklim, viņi pilnīgi noteikti nevarētu sūdzēties par apkārtējo uzmanības trūkumu. Veiksme viņiem seko ik uz soļa, apveltīti ar tālredzību. Pēc sarežģītām situācijām viņi ļoti viegli atkal spēj “savākties”, lai turpinātu savu dzīves ceļu. Viņiem ir attīstīta sestā maņa. Patrioti, kas ļoti augstu vērtē ģimeni.

23. NOVEMBRIS – 1. DECEMBRIS 

Šo cilvēku morālās īpašības ir neticami augstas. Viņi ir godīgi, pārliecināti par sevi, viņiem ir stipra ticība un viņi dzīvo pēc sirdsapziņas. Kā arī ciena citu jūtas un ļoti augstu vērtē izglītību un zināšanas. Viņi ir optimistiski, var paredzēt situāciju. Neskatoties uz to, ka viņi nav ļoti atkarīgi no mīlestības, viņi vienmēr aizsargā un novērtē savus tuviniekus. Elegance – tas ir tas, kas viņus piesaista citos cilvēkos. Viņi ir spējīgi norādīt pareizo ceļu un kļūt par labiem mentoriem.

2. – 11. DECEMBRIS 

Decembra sākuma pārstāvji ir ļoti drosmīgi un aktīvi cilvēki, kuri nepieņem neko, par ko nav pārliecināti. Viņiem patīk strīdēties un cīnīties par taisnīgumu. Ļoti mērķtiecīgi un no neviena nav atkarīgi, reti uzklausa padomus. Viņi ir diezgan uzticīgi un tur doto vārdu. Apveltīti ar īpašu pievilcību, kaislīgi un var uzsākt attiecības ar jebkuru personu, kas viņiem patīk. Reizēm viņi mēdz būt nepacietīgi un neapdomīgi.

12. – 21. DECEMBRIS 

Šāda persona ir apveltīta ar dzīves pieredzi un ir izglītota, kas ļauj šim cilvēkam viegli ietekmēt citus. Šīs personas skatījums, intuīcija un aizraušanās ar zināšanām un pētījumiem ir iespaidīga. Neskatoties uz spēju kontrolēt savas jūtas, mīl uzslavas. Attiecībās viņi orientējas uz savām vēlmēm, dominējoši. Viņiem nepatīk kļūdīties. Atvērti mākslai un inovācijām, lepni un var iestāties par sevi.

22. – 31. DECEMBRIS 

Cilvēki, kas dzimuši decembra beigās, var uzņemties atbildību. Galu galā viņi skaidri zina, ko vēlas, pieņem pareizus un atbilstošus lēmumus. Pateicoties tam, ka viņi ir disciplinēti, var pārvarēt lielas grūtības. Viņiem var uzticēties, viņi ir introspektīvi un dažreiz pesimistiski. Var pielāgoties noteikumiem un nosacījumiem. Uzticība un cieņa mīlestībā viņiem ir vissvarīgākā. Viņi novērtē un rūpējas par savu partneri. Labi attīstītas vadības un organizatoriskās īpašības.

About