AUNS. 2020. gada horoskops vīriešiem un sievietēm

2020. gads solās būt pilns kāpumu un kritumu, taču katrai Zodiaka zīmei tiks dotas iespējas sasniegt virsotnes, tāpēc pastāstīsim, kas jaunajā 2020. gadā sagaida Aunus visās dzīves sfērās, kā izvairīties no problēmām un piesaistīt veiksmi. 

2020. gads sola mums atnest ne tikai ļoti daudz pozitīvu emociju, bet arī pārmaiņu. Astrologi uzskata, ka šis būs ļoti produktīvs un labvēlīgs laiks cilvēkiem ar spēcīgu raksturu, un, protams, ka Auna zīmē dzimušie tādi ir. 

 

VĪRIETIS – AUNS

Šīs zīmes vīriešiem pilnīgi noteikti nevajadzētu sēdēt rokas klēpī salikušiem. Zvaigznes Jūs apveltīs ar lielu iekšējo spēku un labu intuīciju, taču tajā pašā laikā Jums nevajadzētu velti riskēt, bet gan censties rīkoties pārdomāti, lai izvairītos no problēmām. Pavasara beigās un vasaras sākumā iespējami negaidīti, bet ļoti patīkami pārsteigumi. 2020. gads ir labvēlīgs tam, lai pārskatītu savu vērtību sistēmu un nospraustu jaunus mērķus. 

 

Finanses un darbs

2020. gads Jums solās būt finansiāli ļoti aktīvs gads. Droši varat iegādāties vērtīgas un dārgas lietas, galvenais, lai tās būtu arī lietderīgas. Ļoti labs laiks peļņas gūšanai un noguldījumu veikšanai. 

 

Mīlestība un attiecības

Mīlestībā Auna zīmē dzimušajiem stiprā dzimuma parstāvjiem vajadzēs cīnīties par savu teritoriju. Iespējams, ka Jūsu otrajai pusītei vai vienkārši simpātijai uzradīsies kāds slepens pielūdzējs, kas pamēģinās Jūsu attiecības izjaukt. Konfliktus gan pilnīgi noteikti vajag risināt mierīgā ceļā, jo tā būs lielākas izredzes pārvarēt šīs problēmas. 

 

Veselība 

Lielās piepūles dēļ Auni bieži vien var izjust nogurumu un viņus var piemeklēt slikts noskaņojums, tāpēc centieties atbrīvoties no negatīvajām domām un neļaujiet tām sevi kontrolēt.

 

 

SIEVIETE – AUNS

2020. gads šīs Zodiaka zīmes daiļā dzimuma pārstāvēm būs laiks, kad savienot nesavienojamo. Jums būs visas iespējas gūt panākumus dažādās dzīves sfērās vienlaikus, liekot lietā salīdzinoši maz pūļu, taču Jums ir jārūpējas par saviem enerģijas uzkrājumiem un jādara viss iespējamais, lai Jūsu organisms būtu tonusā un spēka pietiktu pilnīgi visam. 

 

Finanses un darbs

2020. gads Jums atnesīs iespēju atrisināt savas finanšu problēmas, kā arī ir gaidāmi panākumi darbā, taču tas prasīs rīcību, tāpēc sekojiet līdzi tam, ko darāt, un naizmirstiet arī par atpūtu!

 

Mīlestība un attiecības

Mīlestība šajā gadā var kļūt par Jūsu nozīmīgāko dzīves sfēru, kā arī atiet otrajā plānā. Pats galvenais – neaizmirstiet par saviem tuvākajiem, veltiet viņiem savu laiku un izrādiet rūpes. Vientuļajām Aunu zīmē dzimušajām sievietēm beidzot uzsmaidīs veiksme. Jo vairāk Jūs veltīsiet uzmanību tieši šai dzīves sfērai, jo lielāka no tās būs atdeve Jūsu virzienā. 

 

Veselība 

Sporta aktivitātes noteikti nevajadzētu atlikt uz vēlāku laiku. 2020. gads ir labs laiks, lai uzsāktu rūpēties ne tikai par savu fizisko formu, bet arī izskatu kopumā, tai skaitā ir vērts pievērsties arī savam izmidžam. 

About