Cilvēka acu krāsa un ekstrasensorās spējas

Ekstrasensus mēdz dēvēt arī par gaišreģiem. Viņi spēj saredzēt to, kas parastam cilvēkam paliek noslēpuma plīvurā tīts.

Pastāv uzskats, ka ekstrasensorās spējas piemīt visiem cilvēkiem, taču ne visi tās attīsta, turklāt dažiem tās ir izteiktākas, līdz ar to viņi tās sajūt un mēģina izkopt vai arī gluži pretēji – cenšas no tām atbrīvoties!

Šīs spējas mēdz būt ļoti dažādas – viens ir spējīgs redzēt garus, cits ar tiem sazināties, bet vēl kāds tīri labi spēj nolasīt otra cilvēka domas! No kā tas ir atkarīgs?! Izrādās, ka no cilvēka acu krāsas! 

 

BRŪNAS ACIS

Tiek uzskatīts, ka agrāk pilnīgi visiem bija brūnas acis, līdz ar to pastāv iespēja, ka tieši brūnacainajiem ļaudīm gaišredzība ir visattīstītākā. Ļoti daudziem ekstrasensiem, vismaz no tiem, par kuriem mēs zinām vai vismaz pa ausu galam esam dzirdējuši kaut ko, ir brūnas acis.

Tas nozīmē tikai vienu – cilvēkiem ar brūnām acīm pilnīgi noteikti piemīt gaišredzības spējas. Varbūt ir vērts tās attīstīt?! Pastāv uzskats, ka cilvēki ar brūnām vai gandrīz melnām acīm daudz labāk kā citi spēj ielūkoties nākotnē. Ja jums tas šķiet neticami, tad atgādināsim, ka gaišredzība savā ziņā ir tā pati intuīcija. Labāka vai sliktāka, bet arī ar to ir apveltīts katrs no mums, un arī intuīciju var attīstīt. Tā ir priekšnojauta. 

ZAĻAS UN ZILAS ACIS 

Savā ziņā zaļu un zilu acu īpašniekus var dēvēt par mutantiem. Pirmais cilvēks ar zilām acīm (konkrētāk – gaiši zilām) parādījās pirms daudziem tūkstošiem gadu retas mutācijas rezultātā. Pēc tam radās cilvēki arī ar zaļām un tumšāki zilām acīm. Ir zinātnieki, kas uzskata, ka tas bija solis uz priekšu cilvēka evolūcijā. 

Pastāv uzskats, ka zaļu acu īpašnieki spēj paredzēt notikumus, bet zilacainie ļaudis spēj lasīt domas, sajust apkārtējo emocijas, jo viņi ir daudz jūtīgāki. 

Pēc zinātnieku domām, brūnacainajiem piemīt ļoti laba analītiskā domāšana, zilu acu īpašnieki ir ļoti labi psihologi, bet zaļu – filozofi.

PELĒKAS ACIS 

Cilvēki ar pelēkām acīm ir retums, vairāk sastopams ir zilganpelēkais tonis, taču dzidri pelēku acu īpašnieki pilnīgi noteikti var attīstīt zīlēšanas prasmes, kā arī pievērsties astroloģijai.  

 

About