Uzzini, kuru Zodiaka zīmju pārstāvji nevar ciest viens otru!

Mēs visi labi zinām, ka cilvēki ir dažādi. Ar vieniem ir vieglāk saprasties, ar otriem – kašķis uz līdzenas vietas! 

Mēs esam apkopojuši neciešamākās Zodiaka zīmju draudzības. Tas gan nenozīmē, ka starp šīm Zodiaka zīmēm nevarētu izveidoties kaut kāda veida attiecības, tomēr, ja nu izveidojas, tad lielākajā daļā gadījumu tās ir īslaicīgas, jo šo Zodiaka zīmju pārstāvji bieži vien necieš viens otru.

AUNS ienīst Vērsi. Šādā draudzībā ir grūti rast kompromisu, jo abi ir bezgala stūrgalvīgi. Aunam nepatiks, kad Vērsis teiks: “Bet es taču teicu!”VĒRSIS ienīst Strēlnieku. Vērsim ir grūti izprast Strēlnieka dabu, viņš ir pārāk haotisks un neparedzams.

DVĪŅI ienīst Mežāzi. Kur var būt tik nopietni cilvēki, kas prot tikai strādāt? Un kā ar izklaidēm?

VĒZIS ienīst Ūdensvīru. Vēžiem ir grūti izprast Ūdensvīra būtību, var likties, ka viņi pārāk bieži pieņem lēmumus vadoties pēc loģiskās domāšanas, nevis sajūtām.

LAUVA ienīst Skorpionu. Šeit valda pārāk liela konkurence. Kaut arī seksuālā saderība starp šiem diviem indivīdiem būtu visai laba, taču, lai tiktu līdz tās pārbaudīšanai, būtu jāiemācās paciest vienam otru. Lauvai nepieciešams tāds draugs, kas viņam ļautu vinnēt un uz kura fona viņš izskatītos labāks.

JAUNAVA ienīst Strēlnieku. Jaunavai Strēlnieks vienkārši šķiet pārāk dumjš un bezatbildīgs. Kam vajadzīgi tādi draugi, uz kuriem nevar paļauties?

SVARI ienīst Jaunavu. Viņiem šķiet, ka Jaunavas redz problēmas it visā, un ievieš disharmoniju viņu ikdienā.

SKORPIONS ienīst Aunu. Kaut arī šie var būt labi biznesa partneri. Skorpioniem Auni liekas pārāk nogurdinoši un kaitinoši.

STRĒLNIEKS ienīst Vērsi. Strēlniekiem patīk pārmaiņas, kas Vēršus biedē. Pārāk dažādi cilvēki, lai veidotos draudzība.

MEŽĀZIS ienīst Dvīņus. Pēc Mežāža domām, Dvīņi ir pārāk gaisīgi un neizlēmīgi cilvēki, kas nekad nevar sakārtot savu dzīvi.

ŪDENSVĪRS ienīst Vēžus. Pārāk emocionāli un raudulīgi cilvēki, kas čīkst par katru sīkumu.

ZIVIS ienīst Jaunavu. Kaut arī saderība ir laba, un starp šīm zīmēm var izveidoties labas attiecības, tomēr dziļi sirdī Zivis necieš Jaunavas kāri pēc tīrības un kārtības, turklāt viņiem šķiet, ka Jaunavas pārāk bieži visu mēdz analizēt.

About