DVĪŅI. 2020. gada horoskops sievietēm un vīriešiem

Dvīņu zīmē dzimušajiem 2020. gads solās būt ļoti piesātināts. Gada sākums būs ātrs un spontāns – jau janvārī var notikt kas tāds, kas pilnībā izmainīs Jūsu likteni. 

Pirmkārt, šis noteikti būs izrāviens! Visam negatīvajam Jums jāsaka stingrs “nē”, pretējā gadījumā tas var iefiltrēties visās dzīves sfērās, bet tas Jums pilnīgi noteikti nav vajadzīgs! Jums rokās būs ļoti daudzi trumpji, atliek vien tos pareizajā atklāt!

 

VĪRIETIS – DVĪŅI

Daži no liktenīgajiem lēmumiem būs jāpieņem ar prātu, taču ilgi kavēties pie savām domām nav vērts. Ir jāpieņem ātrs lēmums, jo kavēšanās pie panākumiem nenovedīs. 

 

Finanses un darbs

Karjeras un finanšu sfērā Jums šajā  gadā ir jāuzmanās no viltus labvēļiem un mazāk jāieklausās kolēģu padomos. Iespējams, ka padomi nebūs slikti, taču Jums tomēr ir jārīkojas sava prāta vadītiem. Svešus viedokļus Jūs varat analizēt un izmantot, taču nevajadzētu gaidīt, ka tas kaut kādā maģiskā veidā palīdzēs atrisināt Jūsu problēmas. 

 

Mīlestība un attiecības

Tie stiprā dzimuma parstāvji, kuri atrodas attiecībās, izjūtīs īpašu atbalstu no savas otrās pusītes. Jums savai mīļotajai pretī ir jādod tas pats, taču tam ir jānāk no sirds, nevis tāpēc, ka uzskatāt to par pienākumu. Brīvajiem Dvīņiem 2020. gads atnesīs iespēju iepazīties ar savi īsto un vienīgo. 

 

SIEVIETE – DVĪŅI

Šīs zīmes daiļā dzimuma pārstāvēm ir vērojama līdzīga aina. Arī viņām jau no paša janvāra sākuma būs jāiegūst 2020. gada pavēlnieces baltās metāla Žurkas atbalsts un jārīkojas ļoti pārdomāti un pragmatiski, lai gan, protams, dažos jautājumos labāk klausīt sirdij. 

 

Finanses un darbs

2020. gadā Jūs pilnīgi noteikti gaida ļoti aktīvs dzīves ritms. Iespējama karjeras izaugsme, jaunu partneru atrašana. Noteikti nevajadzētu baidīties no jaunām idejām un citām pārmaiņām. Tieši mērens risks kļūs par Jūsu panākumu atslēgu.

 

Mīlestība un attiecības

Tāda pati aktivitāte būs gaidāma arī attiecību jomā. Sadzīve, komforts un mērenība it visā – tas viss ir lieliski, kad Jums atteicībās trūkst stabilitātes. Taču, ja tā tomēr ir, tad Jums vajadzētu sākt eksperimentēt. Brīvajām Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm ir visas iespējas piedzīvot skaistu romānu, kuram gan nesolās būt turpinājums, bet jau aizņemtās Dvīņu zīmes pārstāves kopā ar savu otro pusīti var baudīt netraucētu divvientulību. 

 

 

About