Dvīņi. Kāpēc šajā Zodiaka zīmē dzimušie ir tik traki?!

Jā, tieši tas ir biežākais, ko Dvīņi par sevi dzird! Daudzi piekrīt viedoklim, ka šajā Zodiaka zīmē dzimušie ir visnotaļ traki! 

Tāda vienkārši ir viņu daba, precīzāk sakot, dubultā personība, kas apkārtējiem var šķist nedaudz nelīdzsvarota, taču nevainosim tajā Dvīņus, jo pie visa vainīgs ir mainīgais Merkūrs, kura paspārnē Dvīņi atrodas. Tas arī ir iemesls tam, kāpēc Dvīņiem ir tik grūti sevi apzināties, kas gala rezultātā bieži vien noved pie emocionālas nestabilitātes. 

GARĪGAIS STĀVOKLIS

Attēlu rezultāti vaicājumam “crazy johnny depp”

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjus bieži vien piemeklē dažādas garīgās veselības problēmas, kas ir saistīts ar to, ka Dvīņu smadzenes nepārtraukti tiek nodarbinātas. Viņi daudz domā, vienmēr kaut ko analizē vai cenšas izdomāt risinājumus.  

Tas viss bieži vien noved arī pie bezmiega, jo viņi nespēj pārtraukt domāt pat nakts stundās, tāpēc nogurums, spēku izsīkums un nervu sabrukums šīs zīmes pārstāvjiem ir ikdiena!

Šīs garīgās veselības problēmas mēdz novest arī pie fiziskām kaitēm, jo gala rezultātā uz nervu pamata tiek traucēta imūnsistēmas darbība, bet imūnsistēma Dvīņiem ir visnotaļ vāja. 

MAINĪGAIS MERKŪRS 

Kā jau tika minēts iepriekš, Dvīņu aizbildnis ir mainīgais Merkūrs, kas pilnīgi noteikti ir jūtams, jo šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nekad nestāv uz vietas. Viņi vienmēr alkst pēc kaut kā jauna – jauniem cilvēkiem, vietām un idejām!

Dvīņi ir komunikabli, viņiem patīk diskutēt, taču vēl vairāk viņiem patīk nodod savas zināšanas un pieredzi tālāk. Tajā pašā laikā viņi reti kad tiek tālāk par plānošanas procesu, jo viņiem vienkārši paliek garlaicīgi. Dvīņi mēdz būt ļoti nepastāvīgi, un izskaust šo rakstura iezīmi viņiem ir ļoti grūti. 

Dvīņiem ir ļoti grūti atslābt, atslēdzot savu prātu. Viņi domā un domā, analizē un risina, viņi nespēj palikt pie viena konkrēta viedokļa, kas traucē nodefinēt savus ideālus, tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem bieži vien neveicas ne karjerā, ne attiecībās. Apkārtējiem ir ļoti grūti izprast Dvīņus un viņu rīcības iemeslus, turklāt tas pats attiecas uz pašiem Dvīņiem. Vai nav traki?! 

GAISA STIHIJA 

Jā, arī gaisa stihijas klātesamību var vainot Dvīņu trakumā. Dvīņi ir spējīgi mainīties pa minūtēm, kas savukārt liecina par viņu nestabilitāti, vismaz apkārtējie to tā redz. Pat Dvīņu tuviniekiem ir ļoti grūti paredzēt viņu tālākos soļus. Varētu šķist, ka Dvīņos mājo divas pilnīgi pretējas personības. Ļoti daudziem ar šādu cilvēku varētu būt grūti sadzīvot, un no malas šis cilvēks pilnīgi noteikti varētu šķist traks! 

VAI TIEŠĀM DVĪŅI IR TRAKI?! 

Jā, augstāk minētais to apliecina! Dvīņu mainīgums daudziem var likties visnotaļ neizprotams, taču ne visiem šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem tas ir tik ļoti izteikts. Viens gan ir skaidrs – Dvīņu daba ir bezgala mainīga, un saskarsmē ar šīs zīmes pārstāvjiem tas pilnīgi noteikti ir jāņem vērā! 

About