Fen-šui noslēpumi. Neatstāj uz galda tukšus traukus, nažus un citus asus priekšmetus!

Saskaņā ar fen-šui galds ir sakrāls priekšmets, kas nozīmē to, ka ir ļoti svarīgi zināt, ko un kāpēc uz tā nevajadzētu likt! 

Jūsu pusdienu galds ir spējīgs piesaistīt labklājību, bet rakstāmgalds var piesaistīt veiksmi darbā vai mācībās, taču tas var sniegt arī pilnīgi pretēju efektu, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem un jāseko līdzi tam, ko mēs uz galda atstājam!

Ir lietas un priekšmeti, kurus pilnīgi noteikti nevajadzētu likt uz sava galda, jo šo priekšmetu atrašanās uz galda var atstāt negatīvu iespaidu uz jūsu dzīvi, tai skaitā iepriekš minētajām dzīves sfērām, tāpēc mēģināsim noskaidrot, kas ir šie priekšmeti un kā panākt, lai galds mums nes veiksmi visās dzīves sfērās! 

 

TUKŠI TRAUKI

Traukiem ir jābūt pilniem. Bieži vien mēs uz galda mēdzam likt tukšus traukus, kas it kā kalpo kā dekoratīvi elementi mūsu mājas interjerā, taču saskaņā ar fen-šui uz pusdienu galda nedrīkst likt tukšus traukus, tai skaitā arī dažādas vāzes un pudeles, jo tie piesaista finansiālas problēmas.

NAŽI UN CITI ASI PRIEKŠMETI

Noteikti, ka gandrīz katram no mums ir gadījies uz pusdienu galda atstāt nazi vai dakšiņu. Un šķēres uz darba galda vai rakstāmgalda?! Saskaņā ar fen-šui no tā vajadzētu izvairīties, jo tas var negatīvi atsaukties uz savstarpējām attiecībām ar tuviniekiem, izraisot strīdus un dažādus konfliktus. Ja gribat šos priekšmetus turēt uz galda, tad uzglabājiet tos tā, lai priekšmetu asā daļa nebūtu redzama, bet vienkāršāk tos būtu ielikt atvilknē. 

SOMA

Kas to būtu domājis, ka somas uzlikšana uz galda nozīmē to, ka jūs izrādāt necieņu savam miteklim?! Neticami, bet fakts, tāpēc nenometiet savu somu uz galda! Tas novedīs pie tā, ka tuvākajās dienās jums neies tā, kā vēlētos, turklāt tas jūsu mājoklim piesaista negatīvo enerģiju.

SĪKNAUDA 

Runā, ka sīknauda, kas palikta zem galdauta, piesaista bagātību, bet tas nenozīmē, ka to piesaista arī sīknauda, kas uzlikta uz galdauta vai vienkārši galda virsmas. 

TUVINIEKU FOTOGRĀFIJAS 

Tā vien šķiet, ka turēt savas otrās pusītes vai bērna bildi uz galda ir pilnīgi normāli un tas nav nekas slikts, taču  šis uzskats ir maldīgs, jo saskaņā ar fen-šui tas var ietekmēt jūsu savstarpējās attiecības un ne jau uz to labāko pusi! 

About