Fen-šui noslēpumi. Nekavējoties atbrīvojies no šīm lietām!

Saskaņā ar fen-šui ļoti daudzi priekšmeti spēj izstarot negatīvo enerģiju, kas savukārt ietekmē atmosfēru jūsu mājoklī!

Lai nenobloķētu labvēlīgās Ci enerģijas cirkulāciju savās mājās, ir ļoti svarīgi apzināties, ka ir lietas, no kurām nekavējoties vajadzētu atbrīvoties!

Bieži vien mēs savās mājās turam pilnīgi nevajadzīgas, vecas, saplīsušas lietas ar domu, ka varbūt tomēr kādreiz mums tās noderēs! Tas pilnīgi noteikti nav uz labu! 

 

Nekavējoties atbrīvojieties no visām vecajām lietām! 

Kam jums tie apavi, kurus nevalkājat?! Tā kleita, kuru sen jau kā neviens nav vilcis mugurā?! Vai arī jums piemīt “uzkrāšanas sindroms”?! Visas šīs lietas ne tikai pasliktina jūsu pašsajūtu, bet arī piesaista neveiksmes, tāpēc ir ļoti būtiski no tām tikt vaļā. Ja nu gadījumā jūs tiešām nespējat šķirties no šīm lietām, tad vismaz mēģiniet tās kaut kādā veidā atjaunot, piešķiriet tām jaunu elpu! Visas vecie sīkumi, kas tiek turēti mājās, bloķē pozitīvās enerģijas plūsmu, kā rezultātā cilvēkam, kas dzīvo šo lietu ielenkumā, rodas depresija. Tas attiecas arī uz mēbelēm. Vecas mēbeles kalpo kā magnēts dažādiem lāstiem. 

 

Nekavējoties atbrīvojieties no visām saplēstajām lietām! 

It īpaši no saplaisājušiem traukiem un stikliem, visvairāk būtu jāuzmanās no saplaisājušām logu rūtīm. Šādā veidā tiek bloķēta pozitīvās enerģijas ienākšana jūsu mājoklī un negatīvās enerģijas izlaišana no jūsu mājokļa. 

 

Nekavējoties atbrīvojieties no lietām, kas jums asociējas ar nepatīkamiem cilvēkiem! 

Tās jums liek domāt negatīvas domas. Dažādas fotogrāfijas, iespējams, ka arī apģērbs vai kādi aksesuāri, gleznas, kaut kādi zīmējumi un citas lietas, kas jums atgādina par šo cilvēku, pilnīgi noteikti būtu jāizmet! It īpaši fotogrāfijas, jo arī tās var kalpot kā lāstu piesaistīšanas magnēts!  

 

About