Fen-šui noslēpumi. Piesaisti naudu ar sarkanās krāsas palīdzību

Katra krāsa ir apveltīta ar īpašu enerģētiku, tāpēc tās mūsos spēj radīt ļoti dažādas sajūtas – piemēram, melnā un pelēkā krāsa mums liekas drūmas, sarkanā uzbudinoša, bet zilā un zaļā nomierinoša, jo saistās ar dabu! 

Runājot par naudu, to spēj piesaistīt nevis pati krāsa, bet gan tas, kā tā iedarbojas uz konkrēto cilvēku. Psihologi uzskata, ka ar krāsu palīdzību ir iespējams notvert veiksmi, arī finanšu jomā, tāpēc noskaidrosim, kura krāsa un kā tieši sekmē finansiālu labklājību.

 

SARKANS, SARKANS UN VĒLREIZ SARKANS

Šī krāsa uzlabo Ci enerģijas cirkulāciju, tāpēc to pilnīgi noteikti var izmantot tam, lai notvertu veiksmi. Kā tieši to darīt?! Lūk, 3 fen-šui metodes naudas piesaistīšanai! 

 

1. Sarkanas lentes

Izkariet tās pie ieejas durvīm. Līnija no ieejas durvīm līdz logam vai sienai ir galvenā, caur kuru plūst visa jūsu mitekļa enerģija. Izkariet sarkanās lentes tā, lai tās brīvi karājas no griestiem. Tas pilnīgi noteikti piesaistīs veiksmi un finansiālu labklājību.

2. Sarkanas krāsas apģērbs

Sarkanā krāsa iedarbojas uz nervu sistēmu, to uzbudinot, kas rada cilvēkā vēlmi cīnīties un konkurēt ar apkārtējiem. Ne jau velti populārākā sporta automašīnu krāsa ir sarkanā. Ja cilvēkam ir dots šis impulss, ko rada sarkanā krāsa, viņš tiecas pretī panākumiem, kas nodrošina arī finansiālu labklājību.

3. Sarkani talismani (akmeņi)

Fen-šui gudrie uzskata, ka sarkanā jašma, rubīns un granāts atnes saviem īpašniekiem ļoti lielu veiksmi tieši naudas lietās. Mājās šos akmeņus būtu vēlams turēt pie spoguļa, tāpat tur vajadzētu nolikt kādu monētu vai pūķa figūriņu. Dodoties prom, šos akmeņus-talismanus vajadzētu ņemt līdzi, ne obligāti rotaslietu veidā, pietiek arī ar to, ka tie vienkārši ir ar jums, kaut vai kabatā.

About