Fen-šui noslēpumi. Vai zināji, ka gulēšana uz dīvāna var kaitēt jūsu attiecībām?!

Kuram gan nepatīk gulēt?! Miegs ir svarīga dzīves sastāvdaļa, un mazāk svarīgi nav tas, kur mēs guļam, jo guļamvietai ir jābūt ne tikai fiziski, bet arī garīgi komfortablai! 

Protams, ka pirmais, kas nāk prātā, pieminot gulēšanu, ir gulta, lai gan par gultu mēs bieži vien mēdzam saukt arī dīvānu, kas ir ļoti labs risinājums, ja miteklī ir maz vietas, jo to var transformēt, bet vai gulēt uz dīvāna ir labi?! Vai tas kaut kā ietekmē mūsu dzīves kvalitāti?! 

Izrādās, ka ietekmē, turklāt ne uz to labāko pusi. Runa iet par pāriem un dīvāniem, kas sastāv no divām daļām. Saskaņā ar fen-šui tiek tiek uzskatīts, ka gulēšana uz šāda dīvāna atstāj negatīvu ietekmi uz pāra attiecībām.

Šīs guļamvietas enerģētika var sniegt vientulības sajūtu un novest pie krāpšanas, kā rezultātā rodas dažādi strīdi un konflikti, un pāris atsvešinās. 

Lai pārī valdītu harmonija, par guļamvietu vajadzētu izvēlēties lielu gultu ar taisnstūrveida atzveltni, taču arī dīvāna ne visai pozitīvo enerģētiku var mainīt uz labo pusi, ja uz tā uzliek matraci, tādējādi apvienojot abas dīvāna puses. 

 

About