Gaišredzība – tā piemīt katram no mums! Iemācies redzēt neredzamo!

MIERA STĀVOKLIS

Saka, ka meditācija var palīdzēt atvērt “trešo aci”, kas ir izskaidrojams ar to, ka, cilvēka ķermenim atrodoties miera stāvoklī, tiek iedarbinātas iekšējās enerģijas plūsmas. Tas arī ļauj atvērt šo “trešo aci” un saredzēt neredzamo.

Viens no veidiem, kā attīstīt gaišredzību – atbrīvot savu iekšējo spēku. To var izdarīt ar meditāciju palīdzību. Ja nekad neesat to darījuši, iesākumā varat pameditēt sveču gaismā, nevis uzreiz sākt iet uz meditācijas nodarbībām. 

Vēl viens veids, kā sākt attīstīt gaišredzību – guļot ar acīm ciet jums ērtā pozīcijā (vēlams pirms gulētiešanas), pievērsiet uzmanību tam, ko zīmē jūsu apziņa. Pacentieties šīs dažādās formas saprast.

Padariet šo vingrinājumu grūtāku. Pamēģiniet to arī sēžot jums ērtā pozīcijā. Iesākumā pietiks ar 1 – 2 minūtēm, pēc tam varat šī vingrinājuma laiku pakāpeniski palielināt līdz 5 vai 7 minūtēm, taču ne ilgāk, jo tas var novest pie ieiešanas visnotaļ lielā transā, no kura pēc tam ir visnotaļ grūti izkļūt.

KĀ SAJUST CILVĒKA AURU?! 

Attīstīt gaišredzību var arī palielinot savu plaukstu jūtīgumu, jo ar to palīdzību jūs varat nolasīt informāciju no dažādiem objektiem.

Iekārtojieties sev ērtā pozā un pārliecinieties par to, ka vismaz 5 – 7 minūtes jūs neviens netraucēs. Atveriet labo plaukstu un ar kreisās rokas rādītājpirkstu pieskarieties labās plaukstas centram. Koncentrējieties tikai un vienīgi uz savām sajūtām. Samainiet rokas. 

Izstiepiet rokas plecu platumā un pakāpeniski lieciet plaukstas kopā, it kā gribētu aplaudēt, taču ne līdz galam. Turiet tās nelielā attālumā vienu no otras, pēc tam atgriezieties pie sākotnējā stāvokļa.

KĀ REDZĒT NEREDZAMO?! 

Šis ir visnotaļ laikietilpīgs gaišredzības attīstīšanas veids. Katrai vingrinājuma daļai būs nepieciešamas vismaz 20 minūtes, taču iesākumā var pietikt arī ar 15 minūtēm. Viss, kas ir jādara – jāskatās uz sienu un jākoncentrē visa sava uzmanība uz konkrēto punktu tajā. Tas palīdz atvērt “trešo aci”.

Pieejiet pie sienas, izstieptas rokas attālumā. Atrodiet punktu, kas atrodas nedaudz augstāk par jūsu acu līniju. Koncentrējiet uz to visu savu uzmanību, būtu vēlams iztikt bez acu mirkšķināšanas. Tā ir pirmā vingrinājuma daļa. Otrā daļa sevī ietver pilnīgi pretēju darbību, respektīvi, mēģiniet ar savu skatienu aptvert visu sienu, nepievēršoties nekam citam. 

Vingrinājuma trešajā daļā jums vajadzēs aktivizēt savu iekšējo spēku. Pieņemsim, ka aiz sienas atrodas punkts, iztēlojieties to, koncentrējieties uz to un pamēģiniet to ieraudzīt. 

About