Grūti aizmigt?! Piekopjot šo, tu aizmirsīsi par bezmiegu!

Ak, kurš gan nezina, cik mokošs mēdz būt bezmiegs?! Būtu lieliski, ja mūsu apziņu tā vienkārši varētu izslēgt, dodoties pie miera, taču tas nav iespējams!

Citiem liekas, ka vieglāk ir aizmigt pie ieslēgta TV, jo tas palīdz atslēgties, taču tas ir ļoti maldīgs priekšstats, jo TV skatīšanās pirms gulētiešanas vēl vairāk nodarbina mūsu prātu. 

Kā lai aizmieg?! Meditējot! Tas mūs nomierina un ļauj atslēgt apziņu, taču tas pilnīgi noteikti nenotiks jau pirmajā reizē. Lai gūtu vēlamo rezultātu, ir ļoti svarīgi šo metodi piekopt ilgtermiņā. 

IEVĒRĪBAI:

  • ir jāizveido pieradums, tāpēc katru vakaru to piekopiet vienā un tajā pašā laikā;
  • uzsāciet to pakāpeniski, pirmajā reizē meditējot kaut minūti, nevis atmetiet visam ar roku;
  • izbaudiet šo brīdi, atbrīvojieties no visām nevajadzīgajām domām.

ELPOŠANA

Pareiza elpošana var palīdzēt prātam atslābt, tāpēc ir ļoti svarīgi sekot līdzi šim procesam. Cik ilgi?! Uztaisiet trīs dziļas un lēnas ieelpas un izelpas. Tas aizņems mazāk par minūti. Pēc tam ļaujiet ķermenim atslābināties. 

KONCENTRĒŠANĀS UZ SEVI 

Ienirstiet sevī! Uztaisiet ieelpas un ļaujiet ķermenim maksimāli atslābināties. Atbrīvojiet apziņu! Elpošana to palīdzēs izdarīt, jo novērsīs jūs no visa, kas ir apkārt. Elpojiet mierīgi, atslābstiet un atveriet savu apziņu!  

ATBRĪVOŠANĀS 

Mēs bieži vien nepārtraukti kaut ko cenšamies analizēt, jo domājam, ka tādā veidā atrisināsim sasāpējušos jautājumu, kā rezultātā mums ir ļoti grūti atslēgt savu prātu. Pamēģiniet to tomēr izdarīt, jūs redzēsiet, kā viss pēkšņi atrisināsies pats no sevis. 

About