Horoskops. Un cik liela “bitch” esi tu?

Saka, ka visas sievietes mēdz būt “maitas”. Savā ziņā tā ir taisnība, jo tomēr ir jābūt mazliet “maitai”, lai šajā pasaulē izdzīvotu, taču kas tad īsti ir “maita”? 

Šis jautājums, protams, ir filozofisks, taču valda uzskats, ka “maita” ir skaistā dzimuma pārstāve, kas tiecas pēc neatkarības un brīvības, nerēķinās ar citu jūtām un interesēm, bet noteikti par katru cenu sasniedz savus mērķus. Tajā pat laikā viņas prasmīgi iekaro vīriešus, bet sievietēs izsauc naidu un skaudību!

AUNS

Vienmēr atceries to, ka šī sieviete nekad nespēlē pēc noteikumiem. Galvenais – sakoncentrēties un saprast, kad viņa tev sitīs pa cirkšņiem! Pāris strīdi un tava Aunene atkal būs īsta mīlulīte!

VĒRSIS

Merkantīla sieviete. Aprēķinātāja. Ja tu viņai nedāvināsi dāvanas un nenesīsi upurus, tevi gaida īsts karš! Un tu zaudēsi, jo viņa ir augstākā līmeņa “maita”! Labāk neriskē – nopērc viņai skaistu puķu pušķi, pretējā gadījumā viņa tevi izsvītros no savas dzīves!

DVĪŅI

Šī sieviete izliekas. Viņa ir īsta profesionāle un nekad neizmantos vienu un to pašu scenāriju divreiz. Vispirms viņa tevi sagraus un tad teiks, ka tikai pajokoja, jo viņai tas sagādā jautrību. Ja tu esi gatavs, ka viņa katras piecas minūtes kritīs tev uz nerviem, tad viņa ir tavs ideālais variants, toties vismaz nav garlaicīgi!

VĒZIS

Šī sieviete sajūtas kā psihologs un dvēseļu glābējs. Viņa patiesi tic tam, ka bez viņas palīdzības tu netiksi ārā no elles, kurā esi nonācis, un tikai viņa ir spējīga tevi glābt! Dari tā, kā viņa liek, un nerunā pretī, pretējā gadījumā tu uzzināsi, kāda viņa var būt “maita”!

LAUVA

Šī sieviete ir stingri pārliecināta par to, ka būšanai par “maitu” nav nekāda sakara ar cēlumu. Cita lieta, ka šis cēlums izpaužas tikai attiecībā pret tuvākajiem. Vispār viņas ir ļoti devīgas, un visi pārējie ir kalpi, kuri uz savas ādas var izjust Lauvas devīgo dabu.

JAUNAVA

Dzelžainā Jaunava ir aukstasinīga, nerimstoša un nežēlīga. Nekā personīga, tāds vienkārši ir viņas darbs. Jaunava svēti tic, ka viņa nekad pret cilvēkiem, kuri viņai nav nodarījuši neko sliktu, neizturas kā “maita”, bet ja tomēr Jaunava ir ieslēgusi savas “sirēnas”, tad tu esi gatavais noziedznieks. Viņai ir savi noteikumi un likumi, tāpēc attaisnot sevi tu tāpat nevarēsi un tapsi sodīts – publiski un ar kaunu, tāpēc labāk bēdz!

SVARI

Tiek uzskatīts, ka sieviete-Svari absolūti nav “maita”, jo viņa nav ļauna, bet gan ar tendenci darīt labu. Brīdī, kad šī sieviete nedabū to, ko grib, viņa kļūst par “maitu”. Parasti viņa ļoti ilgi šaubās – darīt kaut ko vai nē, bet ja izlemj darīt, tad dara to ideāli, tāpēc arī “maita” viņa ir ideāla!

SKORPIONS

Šī sieviete sevī apvieno visus iespējamos “maitu” veidus vienlaicīgi. Viņa jau no dzimšanas zina, no kā sastāv visi šie nožēlojamie cilvēciņi. Šī sieviete mīl pašu procesu – sadalīt upuri un tajā pat laikā ar viņu manipulēt. Viņa tev teiks, ka esi lupata, bet tiklīdz sāksi šņukstēt, viņa kliegs: “Esi vīrietis!”

STRĒLNIEKS

Viņa ir skandāliste. Viņa nemīl lieki tērēt laiku. Visas tās manipulācijas, intrigas – tas ir nieks! Skandāls – tas ir pārbaudīts līdzeklis! Labāk noteikti ir nogaidīt un nenovest Strēlnieci līdz “sprādzienam”, jo tas varētu būt atombumbas cienīgs sprādziens!

MEŽĀZIS

Monstrā šī sieviete pārvēršas tikai tad, kad kaut kas nav tā, kā vajag, tāpēc daudzi nemaz šo sievieti neuzskata par “maitu”, taču necenties viņā šo gēnu pamodināt. Ja viņa pāries “maitas” režīmā, tad tev klāsies ļoti smagi!

ŪDENSVĪRS

Viņa ir pilnībā normāls cilvēks, taču pēkšņi var izlemt, ka būt “maitai” ir forši, taču būt par “maitu” jau nekur nemāca, bet viņa ļoti cenšas, tāpēc šī sieviete par “maitu” var kļūt arī 80 gadu vecumā, kad arī pati būs pilnībā gatava pamest šo nicinošo pasauli!

ZIVIS

Šai sievietei “maitas” stāvoklis ir pilnīgi dabisks. Ja tu vēl neesi trāpījies zem viņas karstās rokas, tad zini, ka agru vai vēlu tas tomēr notiks. Lai gan Zivis ļoti cenšas noslēpt savu būtību, mūžīgi viņai tas, protams, neizdosies. Pats galvenais – nerausties! Slēpies pagrabā un glāb visu, kas tev dārgs!

About