Katras Zodiaka zīmes 2021. gada veiksmīgākais mēnesis


Horoskops paredz, ka katrai Zodiaka zīmei 2021. gadā ir savs laimīgais periods, kas būs pilns laimes un mīlestības, lai gan, protams, ka pēc tik ļoti sarežģītā 2020. gada nebūs viegli atgūties, tāpēc uzziniet, kurš mēnesis Jums šajā gadā solās būt veiksmes pilns, un izmantojiet izdevību šajā periodā sasniegt visaugstākās virsotnes!

Šajā periodā jums ir vislabākās izredzes piepildīt savus sapņus un piedzīvot neaizmirstamus mirkļus, jo planētas būs Jūsu pusē!

AUNS

Aunu veiksmīgākais mēnesis būs APRĪLIS, kad viņi jutīsieties ļoti pārliecināti, un šī pārliecība nepārtraukti pieaugs.

Sekos labvēlīgs dažu nedēļu periods, kurā Auni var pieņemt ļoti svarīgas izvēles. Viņi var atrast jaunu darbu vai uzsākt nelielu biznesu, kas var būt ļoti ienesīgs. `

VĒRSIS

Vērsim labākais 2021. gada mēnesis būs JŪLIJS. Viņi daudz vieglāk sasniegs savus sapņus, atradīs jaunus resursus savām vēlmēm un izbaudīs ļoti daudz romantisku mirkļu.

DVĪŅI

Dvīņu veiksmīgākais mēnesis būs AUGUSTS, it īpaši tā izskaņa. Šajā periodā dzīve Dvīņiem piespēlēs ļoti daudz jaunu iespēju.

VĒZIS

Vēžiem paveicies dubultā, jo viņus 2021. gadā sagaida divi veiksmīgi mēneši – JŪLIJS un SEPTEMBRIS. Šajā periodā ar Vēžiem notiks aizraujošas lietas, izmantojiet to!

LAUVA
Lauvām pilnīgi noteikti veiksies JŪNIJĀ. Pastāv ļoti lielas izredzes piepildīt savus kvēlākos sapņus, taču te ar planētu labvēlību vien būs par maz. Lauvām ir jābūt ambiciozām un neatlaidīgām, tad arī viss izdosies!

JAUNAVA

Jaunavām noteikti veiksies SEPTEMBRĪ. Šajā mēnesī Jaunavu pusē ir Merkurs, kas ir viņu astroloģiskās zīmes pārvaldošā planēta un, šķērsojot Jaunavas zīmi, vienmēr nes kaut ko labu. 2021. gada rudenī Merkurs būs īpaši dāsns naudas lietās, kā arī attiecībā uz darba iespējām.

SVARI

Svariem īsts baudīšanas laiks būs AUGUSTS. Šajā periodā viņiem tiks dotas visas iespējas noķert laimi aiz astes!

SKORPIONS

Skorpionu laimīgais mēnesis būs MAIJS. Skorpioni nedrīkst baidīties uzsākt ko jaunu, jo šajā periodā viņiem veiksies it visā, tāpēc varbūt ir vērts pārskatīt savas perspektīvas un doties nezināmajā!

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem laimes sajūta bija jānotver šajā mēnesī – JANVĀRĪ! Pārējos mēnešos Strēlniekiem būs cītīgi jāstrādā pie savu “janvāra” ideju realizēšanas. Ja vēl neesat raduši idejas, Jums vēl ir šī nedēļas nogale, lai nedaudz pabūtu ar sevi un nospraustu savus 2021. gada mērķus!

MEŽĀZIS

Mežāžu veiksmīgākais mēnesis tuvojas straujiem soļiem. FEBRUĀRĪ veiksme pilnīgi noteikti būs Mežāžu pusē, līdz ar to jāprasa no sevis vairāk un apņēmības pilniem jādodas pretī saviem mērķiem!

ŪDENSVĪRS

Arī Ūdensvīru veiksmīgākais 2021. gada periods strauji tuvojas. MARTS šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem atnesīs jaunas iespējas un pavērs jaunas perspektīvas. Ja Ūdensvīri šo periodu neizmantos, tad nākamie 2021. gada mēneši var būt diezgan smagi.

ZIVIS

Zivīm brīnišķīgākais 2021. gada periods solās būt NOVEMBRĪ. Arī līdz tam netrūks veksmīgu un laimīgu brīžu, taču tieši novembrī notiks Zivtiņu kronēšana.

About