MEŽĀZIS. Šajā Zodiaka zīmē dzimušo spožums un posts

Mežāzis ir unikāla Zodiaka zīme. Tai ir savs spožums un posts. Cilvēki, kas dzimuši zem šīs Zodiaka zīmes ir kā zirnekļi. It kā pavisam nekaitīgas dzīvās radības, bet ļoti daudziem zirnekļi nepatīk. Ar Mežāžiem ir tāpat – viņi var patikt tikpat ļoti, cik nepatikt. 

PERSONĪBA

Kā jau tika minēts iepriekš, Mežāži tiek salīdzināti ar zirnekļiem. Kāpēc? Jo šīs zīmes pārstāvji ar savu cītīgu darbu prot panākt to, ko vēlas, gluži kā zirneklis, kas klusībā auž savu tīklu. Tajā pašā laikā Mežāži ir diezgan slinki un, protams, arī ļoti konservatīvi, kas, bez šaubām, ir viņu posts, jo tas traucē gūt panākumus ļoti daudzās dzīves jomās. 

KARJERA

No vienas puses Mežāži ir diezgan ietiepīgi un gandrīz nekad nepiekrīt otras personas viedoklim vai domām. Vismaz ne uzreiz, jo no otras puses šīs zīmes pārstāvji bieži vien izmanto citu domas kā savējās, līdz ar to viņiem nav piemērotas radošas profesijas. Tas gan tikai tāpēc, ka viņi bieži vien ir pārāk slinki, lai nodotos savas filozofijas radīšanai. Ja Mežāži slinkumu un konservatīvismu noliek maliņā, tad tieši karjeras ziņā viņi var sasniegt ļoti augstas virsotnes. 

ATTIECĪBAS

Attiecībās šīs zīmes pārstāvji ir gādīgi un mīloši, bet ne attiecību sākumā. Šīs rūpes nāk ar laiku, lai gan mīlestība viņiem ir gana ierasta parādība. Iemīlas ātri, bet diemžēl tikpat ātri arī jūtas zūd. Reizēm var likties bezjūtīgi, reizēm tā arī ir. Ļoti daudz nozīmē ģimene, tāpēc tad, kad ir atraduši īsto un vienīgo, vēlas mesties ģimenes dzīvē. 

VESELĪBA

Veselība šīs zīmes pārstāvjiem ir stipra, taču Mežāžiem bieži vien mēdz būt pa kādam kaitīgam ieradumam, kas var novest pie diezgan nopietnām veselības problēmām, tāpēc ir ļoti svarīgi piekopt veselīgu dzīvesveidu un tikt vaļā no ieradumiem, kas var kaitēt organismam. Ja tas izdodas, Mežāži dzīvo ilgi un laimīgi, kā arī ļoti labi izskatās! 

About