NOVEMBRIS. Šajā mēnesī dzimušo raksturojums

SKORPIONS un STRĒLNIEKS – novembra Zodiaka zīmes, kas apvelta šajā mēnesī dzimušos ar tieksmi pēc materiālas labklājības, tāpēc šo abu zīmju pārstāvji, kas dzimuši tieši šajā mēnesī ir visnotaļ mantkārīgi. Kā likums, šie cilvēki parasti ir ļoti lieli aprēķinātāji, un viņiem piemīt skaudīga daba. Sava personīgā labuma dēļ viņi ir gatavi uz ļoti daudz ko. 

Vēl šo abu Zodiaka zīmju pārstāvjiem, kas nākuši pasauilē novembrī, ir raksturīga ļaunatminība. Viņi pilnīgi noteikti nepiedos pāridarījumus, savukārt, viņu izteiktā tieksme pēc atriebības padara viņus par nežēlīgām būtnēm attiecībā pret ienaidniekiem. 

Ņemot vērā to, ka pār lielāko novembra daļu valda Skorpions, tad cilvēki, kas dzimuši šajā pēdējā rudens mēnesī, lielā mērā daudz vairāk ir apveltīti tieši ar šīs Zodiaka zīmes īpašībām. 

Attiecībā pret naudu šie cilvēki izceļas ar īpašu skopumu, vismaz tajos brīžos, kad viņu nauda tiek tērēta uz kādu citu, taču uz pašu vēlmēm un vajadzībām viņi pilnīgi noteikti ekonomēt netaisās. 

Sievietes, kas dzimušas novembrī, ir ļoti pašpārliecinātas un pašpietiekamas. Attiecībās viņām patīk dominēt un par savu troni viņas cīnīsies līdz galam. Bet vīrieši, kas dzimuši šajā mēnesī, gluži pretēji – ir apveltīti ar visnotaļ jūtīgu dabu, un viņi bieži vien cieš no depresijas. 

 

SKORPIONI

Šī zīme pārstāv ļoti dažādu raksturu daudzveidību un cilvēku tipu – no humānistiem līdz materiālistiem, no lieliem intelektuāļiem līdz cilvēkiem ar ne tik augstu IQ līmeni, taču tajā pašā noteikti vajadzētu saprast to, kas tas pilnīgi noteikti būs interesants cilvēks un visnotaļ bīstams ienaidnieks. 

Šis cilvēks nerēķinās ar apkārtējo viedokli, bet savu parasti patur pie sevis, ja vien tas no viņa netiek pieprasīts.

Šī Zodiaka zīme apvelta novembrī dzimušos šīs zīmes pārstāvjus ar stūrgalvību un arī savā ziņā ar visnotaļ nežēlīgu raksturu. Morāles normas un likumi viņus neeksistē, jo viņi ir dzimuši, lai tās pārkāptu. 

 

STRĒLNIEKS 

Šī Zodiaka zīme pārstāv vienus no optimiskākajiem, patiesākajiem un dzīvespriecīgākajiem cilvēkiem, kas ar savu enerģiju un pozitīvismu nodod arī apkārtējiem.

Šiem cilvēkiem patīk aktīvs dzīvesveids, pateicoties kam ar viņiem vienmēr ir jautri un interesanti. Šī pilnīgi noteikti ir ceļotāju Zodiaka zīme.

Šī zīme novembrī dzimušos apvelta ar spējām psiholoģijā, filosofijā un pedagoģijā.

 

About