Auns mīlestībā. Plusi un mīnusi. Saderība

Auni pilnīgi noteikti nav no tiem, ar kuriem kopā būs viegli. Vismaz ne tādā gadījumā, ja neiepazīsieties ar mīlestības horoskopu Auniem. Tieši tas palīdzēs šīs Zodiaka zīmes pārstāvjus vairāk izprast, uzzinot, kādi ir Aunu lielākie plusi un arī mīnusi.

AUNS +

Uzskaitot šajā Zodiaka zīmē dzimušo plusus, uzreiz jābrīdina, ka tieši šie plusi arī ir tie, kas noved pie mīnusiem. Jo viss, kas nav ar mēru (arī konkrētu rakstura īpašību izpaušana), mēdz kaitēt ne tikai mūsu fiziskajam stāvoklim, bet arī garīgajam.

Auna zīmē dzimušie ir koķetas būtnes, kas mīl piedzīvojumus un kurām patīk atrasties iemīlēšanās stadijā. Auni ir gan kaislīgi, gan viegli uzbudināmi, taču tajā pašā laikā arī visnotaļ sentimentāli. Tie, kas ir bijuši attiecībās ar Auniem, noteikti zinās, ka tieši šīs rakstura iezīmes bieži vien arī ir tās, kas visu posta. Tomēr mīlestība nav iedomājama bez kaisles un sentimenta, līdz ar to šīs rakstura īpašības tiek pieskaitītas Aunu plusiem.

AUNS –

Kā jau noskaidrojām iepriekš, tad Aunu mīnusi ļoti lielā mērā ir atkarīgi no viņu plusiem. Tieši tāpēc Auniem ir jāiemācās kontrolēt savas emocijas. Pretējā gadījumā – arī esošie plusi pārvērtīsies par mīnusiem.

Nav noslēpums, ka Auni ir pārlieku egoistiski un varaskāri, tāpēc attiecības ar Aunu reizēm var atgādināt kara lauku, kurā jums nāksies cīnīties par izdzīvošanu šajā savienībā.

Šajā Zodiaka zīmē dzimušajiem diezgan ātri viss apnīk, līdz ar to jūs varat sagaidīt, ka Auns paliek vienaldzīgs, jo viņam vairs ar jums kopā nebūs interesanti. Lai tas nenotiktu, jums jācenšas apmierināt viņa kāre pēc piedzīvojumiem.

Un, protams, ka Auni ir greizsirdīgi! Auna zīmē dzimušie ir ļoti godīgi, līdz ar to no apkārtējiem sagaida pilnīgu uzticību.

SADERĪBA

Zvaigznes sola, ka vislabākā saderība šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem veidosies ar Dvīņiem un Strēlniekiem. Izvairīties vajadzētu no attiecībām ar Mežāžiem un Skorpioniem. Bet nekas nav neiespējams, ja iemācīsieties pārvaldīt savas emocijas!

About