DECEMBRIS. Šajā mēnesī dzimušo raksturojums

Decembris atrodas Jupitera paspārnē, kas plaši zināms kā labdaris un simbolizē ļoti lielu mīlestību un tikumību, tāpēc arī šajā ziemas mēnesī dzimušie ir ļoti ģimeniski, lojāli un vienmēr gatavi iestāties par kādu citu. 

Šie cilvēki patiesībā ir dzimuši “laimes krekliņā”, viņi ir patiesi, enztuziasma pilni, apveltīti ar augsti attīstītu intelektu un labām manierēm, taču tajā pašā laikā šajā menēsī dzimušie ne vienmēr savu laimi apzinās. Nevienam nav noslēpums, ka decembrī dzimušie ir arī diezgan spītīgas un konservatīvas būtnes,  kas uz pasauli skatās caur praktiskuma un piesardzības prizmu, bieži vien paļaujoties tikai un vienīgi uz saviem spēkiem. Galvenais – spēja noturēt šīs abas rakstura puses līdzsvarā, tad arī laime taps ieraudzīta! 

Vīrietis 

Decembrī dzimušie stiprā dzimuma ir ļoti izskatīgi, viņi spēj iekarot ne vienu vien daiļā dzimuma pārstāvi, turklāt tajā visā ļoti lielu lomu spēlē šo vīriešu prāta spējas. Viņi ir aristokrāti, kas apveltīti ar izcilām prāta spējām un arī visnotaļ labu humora izjūtu, kas pilnīgi noteikti ir bīstama kombinācija. 

Sieviete

Decembrī dzimušās daiļā dzimuma pārstāves ir ļoti ģimeniskas – labas saimnieces, sievas un mātes. Šīs sievietes dara visu, lai viņu tuvākie justu mīlestību un rūpes no viņu puses, taču tajā pašā laikā, ņemot vērā, ka šajā mēnesī dzimušie ir diezgan konservatīvas dabas, sievietēs tas izpaužas divkārt un bieži vien viņas mēdz iespītēties tā, ka ģimenei nākas ciest. 

VESELĪBA

Decembrī dzimušajiem vislielāko uzmanību vajadzētu pievērst savai sirds un asinsrites sistēmai, kā arī aknām, jo galvenās šo cilvēku veselības problēmas ir saistītas tieši ar sliktu asinsriti un tās sistēmas problēmām. Tāpat jācenšas izvairīties no saaukstēšanās, jo šajā mēnesī dzimušajiem ļoti vārīga vieta ir arī plaušas un kakls, kā arī viņiem ļoti bieži ir paaugstināta temperatūra.

SADERĪBA

Vislabākās attiecības šajā mēnesī dzimušajiem var izveidoties ar tiem, kuri dzimuši no 21. novembra līdz 20. decembrim, no 21. marta līdz 20. aprīlim un ni 21. jūlija līdz 20. augustam. Tāpat decembrī dzimušie ļoti labi sapas ar cilvēkiem, kuri dzimuši jebkura mēneša 3., 12., 21. un 30. datumā.

DIENAS

Otrdiena, ceturtdiena, piektdiena. 

KRĀSAS

Dzeltena, violeta, zaļa. 

AKMEŅI

Ametists, topāzs. 

About