5 GREIZSIRDĪGĀKĀS ZODIAKA ZĪMES

Greizsirdība noteikti tiek pieskaitīta pie sliktajām rakstura iezīmēm, lai gan veselīga greizsirdība reizēm pat ir nepieciešama, lai liktu otram justies īpašam, taču bieži vien greizsirdība pāraug slimīgā privātīpašnieciskumā, kas pilnīgi noteikti var būt arī šķiršanās iemesls.

Lai gan katrs no mums greizsirdību izjūt pa savam, lielākā daļa tomēr cīnās ar šo sajūtu, jo tā kaitē attiecībām, tāpēc ir ļoti svarīgi tai nepakļauties pilnībā un atrast “zelta vidusceļu”. Ja citiem tas izdodas diezgan viegli, tad šo 5 Zodiaka zīmju pārstāvjiem tas aizņems visnotaļ ilgu laiku!

 

AUNS

Šajā zīmē dzimušie patiesībā spēj būt ļoti mierīgi, taču tas nav uz ilgu laiku, jo šīs zīmes pārstāvjus ir ļoti viegli nokaitināt. Pat kaut kas pavisam nenozīmīgs var kļūt par nozīmīgu iemeslu tam, lai Auni sāktu savu kara gājienu pretī uzvarai, taču ne vienmēr izdodas uzvarēt, jo pa ceļam tiek pazaudēts veselais saprāts. Tas pilnīgi noteikti ir attiecināms arī uz greizsirdību attiecībās. Ja esat attiecībās ar Aunu, tad ir jāievēro zināma piesardzība ne tikai tajā, ko Jūs darāt, bet arī tajā, ko runājat, jo viņus aizskart ir ļoti viegli. Viņiem ir nepieciešama uzmanība, tāpēc jebkurš pa labi vai kreisi vērsts skatiens var novest viņus līdz panikas lēkmei, domājot, ka neesat uzticīgi partneri. Tādā veidā ļoti daudz ko var pazaudēt, tāpēc šajā Zodiaka zīmē dzimušajiem vispirms vajadzētu kārtīgi apdomāt savu rīcību šādās situācijās. Reizēm vajag vienkārši paklusēt un aizskaitīt līdz 10, lai pēc tam atbildētu savam partnerim ar smaidu sejā un mieru sirdī, nevis scēnu, kas var visu izpostīt. 

 

VĒRSIS

Ak, Vērši! Jūs šajā jautājumā esat pilnīgi nenormāli! Vai vispār ir redzēts kāds par Jums aizdomīgāks? Šajā zīmē dzimušie aizdomas saskata pilnīgi visur – gan vārdos, gan rīcībā. Vairumā gadījumu tās nav pamatotas, tās ir Vērša iztēles auglis. Šajā ziņā viņi ir izteikti radoši. Ja esat kopā ar Vērša zīmē dzimušo, Jums jābūt gataviem tam, ka katrai savai rīcībai būs jāmeklē labs attaisnojums, jo esošais un patiesais var neizrādīties tik efektīvs un gluži pretēji – vēl vairāk uzkurināt Vērsi. Tas ir kā padot viņam sarkanu lupatu! Vērši ļoti pārdzīvo šīs greizsirdības lēkmes, tām var būt ilgtermiņa sekas – viņi jūtas ļoti nomākti. Jums vajadzētu pameklēt cēloni šīm aizdomām, kas rodas Jūsu prātā. Visticamāk, ka tas saistīts ar to, ka neesat pietiekami pārliecināti par sevi, kā arī pašpietiekami, respektīvi, morāli esat atkarīgi no otra cilvēka. Jums vispirms ir jātiek galā ar sevi, jāiemīl sevi un tikai pēc Jūs spēsiet pieņemt savas attiecības, neskatoties uz tām ar aizdomām. 

 

VĒZIS

Vēža zīmē dzimušie arī nav ar pliku roku ņemami! Arī Jūs nemitīgi it visā saskatāt aizdomas, tās nepazūd arī tad, kad paši aizejat neceļos un no vienas puses saprotat, ka pārmetat savai otrajai pusītei to, kas pašiem ir kā skabarga acīs. Ja esat kopā ar šajā Zodiaka zīmē dzimušo, tad, lūdzu, ņemiet vērā to, ka Jums vienmēr ir jābūt sagatavotam koferim ar pirmā nepieciešamības lietām aiziešanas gadījumā, jo izdzīs Jūs no ģimenes ligzdiņas diezgan bieži. Patiesībā varat jau šo koferi turēt mašīnā, lai nav lieki jāstiepj katru reizi! Vēžiem gan būtu ieteicams vispirms paskatīties pašiem uz sevi, pirms meklēt problēmas otrā, jo bieži vien šajās attiecībās otrais cilvēks izlemj kļūt neuzticīgs tieši Vēža neadekvātās rīcības dēļ. 

 

JAUNAVA

Vai Jūs vispār kāds ir spējīgs izturēt? Jūs pilnīgi noteikti atradīsiet, kur “piekasīties”. Otrā pusīte Jums nedos ne mazāko iemeslu aizdomām, bet Jūs to pašas atradīsiet un Jūsu partnerim nāksies ar to tikt galā, tāpēc, ja Jūs esat kopā ar Jaunavas zīmē dzimušo – meklējiet attaisnojumus tā, kā viņas meklē iemeslu greizsirdības scēnām! Tas viss, protams, atstāj ļoti negatīvu ietekmi uz attiecībām jo pienāk brīdis, kad partnerim apnīk attaisnoties un dzīvot stresā. Vairumā gadījumā Jaunavas kļūst greizsirdīgas un nemitīgi “piekasās” savam partnerim tikai tāpēc, ka viņām ir pārāk daudz brīvā laika, tāpēc iesakām atrast kādu hobiju, lai šo degsmi varat virzīt citā virzienā. 

 

SVARI

Šajā Zodiaka zīmē dzimušie greizsirdību gandrīz nekad neizrāda, bet tas nenozīmē, ka viņi to neizjūt. Svariem kaut kā izdodas savas greizsirdības scēnas izspēlēt pašiem ar sevi, līdz ar to viņi kļūst par vienīgajiem, kuriem izdodas panākt to, ka greizsirdība netraucē viņu attiecībām. Tas gan, protams, nav viegli, bet viņiem palīdz tas, ka viņi ir par sevi pārliecināti, līdz ar to uzskata, ka, ja otrā pusīte sāks “laist pa kreisi”, tā ir tikai un vienīgi paša partnera problēma, ja jau viņš ir gatavs palaist garām kaut ko tik lielisku kā Svari. Tas patiesībā ir ļoti apsveicami, jo šādā veidā greizsirdība ne tik ļoti traucē attiecībām, taču, ja pienāk brīdis, kad Jūsu pacietības mērs ir pilns, no greizsirdības scēnas attiecības neiztikt. Labā ziņā ir tā, ka tas notiek tikai tādos gadījumos, kad ir atrasti pierādījumi neuzticībai no partnera puses, līdz ar to Svaru rīcība būs pamatota. 

 

About