Iepaticies Auns? Uzzini, kā viņu piesaistīt!

Auns ir ļoti impulsīvs un azartisks cilvēks, kurš bieži vien rīkojas visnotaļ neapdomīgi. Viņš vēlas būt uzvarētājs, tāpēc ir ļoti pārliecinošs un reizēm pat agresīvs, taču ko darīt tad, ja esi iemīlējusies šīs zīmes pārstāvī?! 

Temperaments šādiem vīriešiem ir diezgan holērisks. Viņi var “uzliesmot”, bet jau pēc 10 minūtēm nožēlot to, ko ir teikuši, tāpēc uz Aunu noteikti  nav vērts apvainoties. Toties savai sievietei viņš var kļūt par lielisku aizstāvi un princi baltā zirgā, jo viņš ir galants un var būt īsts kavalieris – gan mēteli uzvilkt, gan atvērt automašīnas durvis, gan iedot savu jaku, ja būsi nosalusi!

Tātad… ja tavs izredzētais ir dzimis Auna zīmē, ir pienācis laiks uzzināt, kā tad īsti iekarot šī vīrieša sirdi!

Šie vīrieši ir sajūsmā no sievišķības, viņus piesaista sievietes, kuras prot apburt ar savu skaistumu un manierēm, jo dziļi sirdī šie vīrieši ir īsti romantiķi!

Šīs zīmes pārstāvji ir īsti pavedinātāji, tāpēc sievietes iekarošana viņiem noteikti sagādā baudu, līdz ar to neesi viegls ieguvums – apbur, flirtē un neatklāj visas savas “kārtis” uzreiz!

Šis vīrietis vienmēr būs galvenais, par to nevar būt nekādi jautājumi. Ja tu to mēģināsi apšaubīt, Auns apvainosies, tāpēc feministes pozīcija viņu pilnīgi noteikti tracinās.

Šis vīrietis ir ļoti kaislīgs, viņš alkst tuvības un ir gatavs uz ļoti daudz ko, lai iegūtu mīļotās uzmanību. Viņš ir diezgan dzēlīgs un ass vīriešu kompānijā, taču paliekot ar sievieti divatā, viņš ir ļoti maigs.

Vai šis vīrietis ir aizņēmis visas tavas domas?! To var saprast, tomēr nevajadzētu kļūt atkarīgai no viņa pilnībā. Aunam, protams, patīk mīļas un maigas sievietes, taču “aitiņa” diez vai viņam ies pie sirds, tāpēc nekautrējies iesaistīties arī kādā strīdā un aizstāvēt savu viedokli.

Kuru Zodiaka zīmju pārstāves ir vispiemērotākās Auniem? Izrādās, ka šie vīrieši kopīgu valodu var atrast ar jebkuru sievieti, taču īpaša harmonija viņiem var izveidoties tieši ar šo zodiaka zīmju sievietēm:

  • DVĪŅI – viņiem noteikti būs par ko parunāt;
  • LAUVA – no šīs mīlestības viss dzirksteļo;
  • VĒRSIS – stabilitāte un kustība uz priekšu;
  • STRĒLNIEKS – piedzīvojumi un izklaide;
  • ŪDENSVĪRS – dvēseliska pievilkšanās.

About