JANVĀRIS. Šajā zīmē dzimušo raksturojums

Pār Janvāri valda Saturns un Saule. Šajā mēnesī dzimušie ir ļoti skeptiski un netic nekam, kamēr paši par to nav pārliecinājušies. 

Jūs nepieņemsiet nekādus lēmumus, kamēr nebūsiet pārliecināti par rezultātiem. Jūs esat ļoti piesardzīgi, jums nepatīk spekulācijas un dažādi pieņēmumi. Jums piemīt analītiskā un filozofiskā domāšana, jūs esat enerģiski, ambiciozi un uzstājīgi. Jūs esat ļoti centīgi un organizēti, taču bieži vien visu uztverat pārāk nopietni.

Janvārī dzimušajiem pārsvarā ir ļoti maz draugu, Jūs esat vientuļnieki. Jūs nesaprot. Jūs esat neatkarīgi savās domās un rīcībā. Jūs tiecaties būt līderi. Jūsu priekšstats par skaistumu un to, kā būtu jāuzvedas, ir visnotaļ dīvains, tāpēc jums ir diezgan grūti saprasties ar apkārtējiem. Jūs pievelk inteliģenti cilvēki.

Vīrietis 

Viņš ir ļoti taktisks. Ar savu sievieti un ģimenes locekļiem apietas ar tādu pašu cieņu kā pret pārējiem. Viņš ir laipns un dāsns. Sniedz, nedomājot par to, ka kaut kas būtu jāsaņem atpakaļ. Viņam trūkst objektivitātes, ko sieviete var uztvert kā intereses trūkumu par viņu ģimenes dzīvi. Viņš rēķinās ar bērnu bezierunu paklausību. Ģimenē šis vīrietis nevienam neuzticas un vienmēr meklē kaut kādas pazīmes, kas liecinātu par ģimenes locekļu nelojalitāti.

Sieviete

Šī sieviete ir brīnišķīgs kompanjons – spējīga, inteliģenta, talantīga, viegli pielāgojas. Viņai ir ļoti plašs interešu loks. Viņa ir ļoti labs cilvēks, tāpēc, visticamāk, labāk cietīs, nekā radīs situāciju, kas varētu padarīt nelaimīgus citus. Ņemot vērā to, ka viņa ir ļoti saprātīga un gudra, tiks arī pie tāda paša vīrieša, kas varēs izmantot viņas spējas savā labā.

VESELĪBA

Janvārī dzimušajiem var nākties saskarties ar varikozām vēnām un hemoroīdiem. Tāpat viņus var piemeklēt pārlieku liela nervozitāte, melanholija, uzbudināmība, reimatisms un dzelte.

SADERĪBA

Jūsu labākie draugi un laulību partneri ir dzimuši starp 21. decembri un 20. janvāri, 21. aprīli un 20. maiju, kā arī 21. augustu un 20. septembri, tāpēc savu dzīves partneri jums vajadzētu izvēlēties no tiem cilvēkiem, kas nākuši pasaulē tieši šajā laikā. Tāpat jums ir ļoti laba saderība ar tiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 17. vai 26. datumā.

DIENAS

Trešdiena, ceturtdiena, piektdiena. 

KRĀSAS

Melna, pelēka, violeta.

AKMEŅI

Pērles, granāts, safīrs, mēnessakmens.

About