STRĒLNIEKS – sasniegs visu, ko vēlas!

Strēlnieks – viena no visatbildīgākajām un enerģiskākajām Zodiaka zīmēm, viņam ir ļoti viegli sasniegt visus nospraustos mērķus, jo viņu dabiskais šarms palīdz ik uz soļa!

Protams, ne vienmēr apkārtējie spēj atrast kopīgu valodu ar līderiem – Strēlniekiem. Ja tev tuvo cilvēku vidū ir kāds Strēlnieks, tad tev noteikti būs vērtīgi uzzināt vissirsnīgākās un patiesākās Zodiaka zīmes mazos noslēpumus.

Strēlnieki ir mērķtiecīgi, neatkarīgi un apsēsti ar saviem krāsainajiem dzīves plāniem, taču tajā pat laikā viņu jūtīgā daba pieprasa ļoti īpašu attieksmi.

1. Strēlniekam ir svarīgs apkārtējo atbalsts

Ja jūs uzmanīgāk ieskatīsieties Strēlniekā, jūs sapratīsiet, ka viņi ir ļoti praktiski, pašpietiekami un enerģijas pilni cilvēki. Strēlnieks patiešām ir ļoti spēcīga zīme – ja viņš ir izlēmis kaut ko sasniegt, tad ceļā uz mērķi viņu vairs nekas nespēj apturēt, taču tajā pat laikā viņi ir ļoti delikāti cilvēki.

Strēlnieki mīl un ciena sevi, tāpēc izjūt cieņu arī pret citiem cilvēkiem. Jebkuru savu darbību viņi saskaņo ar apkārtējo interesēm.

Ja tu ar Strēlnieku vēlies izveidot visnotaļ harmoniskas attiecības, tad neaizmirsti par godu tam, ko viņš dara, izrādīt savas pozitīvās emocijas, jo bez apkārtējo uzmanības un piekrišanas Strēlnieks nespēj dzīvot!

2. Strēlnieks mīl patiesību

Melot Strēlniekam – tā ir visai muļķīga rīcība, jo viņš necieš maskēšanos un liekulību, arī pats vienmēr cenšoties būt patiess. Šis viņu patiesums ir ļoti valdzinošs un bieži vien aizved Strēlniekus pie panākumiem visās dzīves sfērās. Ja Strēlnieks ir pieķēris tevi melos, tad cerēt uz vieglu piedošanu nav vērts, jo viņš atceras visu un ne reizi vien vēl liks melim rūgti nožēlot par izdarīto.

Esi patiess un atklāts saskarsmē ar Strēlnieku, tad tu iegūsi cilvēku, uz kuru varēsi paļauties jebkurā dzīves situācijā.

3. Strēlnieks ir karstasinīgs

Tas, ka visi Strēlnieki ir apveltīti ar asu prātu un ļoti ātri spēj pieņemt lēmumus, ir pārbaudīts fakts, taču noteikti ir vērts piemetināt, ka šī Zodiaka zīme ir arī ļoti ātra un karsta, tāpēc neapdomāta un spontāna rīcība Strēlniekiem ir ierasta lieta.

Ja jums tuvais cilvēks, kuram ir paveicies būt Strēlniekam, ir kaut ko sastrādājis – necenties izdarīt pāragrus secinājumus, ļauj Strēlniekam nedaudz atdzist! Pārdzīvojot tāda veida “vētru”, Strēlnieks burtiski acu mirklī mainīsies, jo pēc emociju izvirduma Strēlniekus parasti piemeklē taisnības lēkme.

4. Strēlnieks ļoti augstu vērtē savu brīvību

Nekādā gadījumā neuzstādi Strēlniekam kaut kādus savus nosacījumus, jo tādā veidā tu tikai panāksi pretēju efektu. Strēlnieki ir cilvēki, kuri speciāli un ar baudu pārkāpj visus aizliegumus. Jo mierīgāk tu reaģēsi, jo lielāku telpu tu atstāsi viņa piedzīvojumiem, un viņš būs daudz prātīgāks!

About