Romantiski ideālisti, kuriem ļoti svarīgs ir ārējais izskats!

Svari – tas ir tas gadījums, kad attiecības cilvēku patiešām iedvesmo. Šīs zīmes pārstāvji ir romantiski ideālisti, kuri klīst pa pasauli ar cerībām atrast savu otro pusīti. 

Patiesībā viņi savu mūža mīlestību var gaidīt gadiem, nepievēršot uzmanību ne draugiem, ne ģimenei, jo kamēr Svari nav satikuši savu īsto partneri, viņiem ļoti maz kas interesē.

Pār pievilcīgajiem Svariem valda skaistuma planēta Venēra. Viņu asprātība, izsmalcinātība un stils viennozīmīgi piesaista cilvēkus, tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem arī ir tik ļoti daudz pielūdzēju. Viņiem ļoti svarīgs ir ārējais apvalks, tāpēc viņi ļoti rūpējas par sevi un cenšas izskatīties nevainojami, ko arī, protams, sagaida no savas otrās pusītes. Tas Svariem ir ļoti svarīgi, jo viņi mīl iziet sabiedrībā.

Ņemot vērā šīs Zodiaka zīmes nosaukumu, ir skaidrs, ka Svari it visā meklē līdzsvaru, kas arī ir iemesls tam, kāpēc viņi tik ļoti rūpīgi un pārdomāti izvēlas savu partneri, lai gan reizēm viņi šajā ziņā var arī nedaudz atslābt, it īpaši ar tiem, kuriem patīk dominēt. Šīs zīmes pārstāvji vienmēr cīnās par taisnīgumu un vēlas dalīties ar visu labāko, it īpaši ar tiem, kurus mīl. Viņi noteikti nav cilvēki, kuriem patīk iesaistīties konfliktos. Lai izkļūtu no sarežģītām situācijām, Svari dod priekšroku garām sarunām.

Šajā zīmē dzimušie ienīst steigu. Viņiem var būt nepieciešami pat gadi, lai pārliecinātos par to, ka viņi tiešām ir atraduši savu īsto un vienīgo. Viņi sev mēdz uzdot jautājumus – “Vai tiešām tas ir tas cilvēks?!”, “Ko es daru nepareizi?!

Lai atrastu savu īsto un vienīgo, Svariem, pirmkārt, būtu jābeidz baidīties kļūdīties. Labāk ir darīt visu iespējamo, nevis pēc tam nožēlot to, kas nav izdarīts, jo reizēm mīlestībā ir nepieciešams arī risks!

Vēl viena lieta, kas var sarežģīt attiecības ar Svariem – pieķeršanās, jo šīs zīmes pārstāvji ir ļoti jūtīgi un reizēm nespēj ieturēt distanci, uzkraujot emocionālo bagāžu otram cilvēkam. Viņi šādu rīcību uztver kā normu, taču bieži vien tā noved pie šķiršanās. Svariem ir nepieciešams attīstīt neatkarības sajūtu.

Pirms stāšanās nopietnās attiecībās, Svariem vajadzētu rast harmoniju sevī. Tas viņiem palīdzēs pastāvēt līdzi savai otrajai pusītei, nejūtoties tā, it kā viņiem netiktu veltīta pietiekama uzmanība.

About