SVARI – neciešamas būtnes. Kā ar šīs zīmes pārstāvjiem sadzīvot?

Vai esat pamanījuši, ka visas Zodiaka zīmes ir dzīvas būtnes, izņemot Svarus, kas ir priekšmets?! Varbūt arī šis fakts spēlē savu lomu tajā, kāpēc šīs zīmes pārstāvji ir tik sarežģītas un neciešamas būtnes. 

Sadzīvot ar šīs zīmes pārstavjiem nav viegli, ļoti daudziem var šķist, ka tas ir praktiski neiespējami, taču tā nebūt nav, jo, ja atradīsiet pareizo pieeju un spēsiet rast kompromisus, attiecības ar Svaru zīmē dzimušajiem var būt arī ideālas, jo šie cilvēki ir ļoti mīloši, gādīgi un uzticami.

 

Kā jau tika minēts iepriekš, Svari ir mīloši un gādīgi, un to pašu viņi sagaida arī no Jums. Lai gan ļoti daudzi var gaidīt romantiskākas izpausmes no šīs zīmes pārstāvjiem, viņi izrāda mīlestību citā veidā – rūpējoties par Jums, nodrošinot Jums visu to, lai Jūs justos labi. Ja vēlaties uzmanības apliecinājumus saņemt citos veidos, Jums par to ir jārunā, Jums ir jāpasaka, kas Jums pietrūkst, ko Jūs vēlaties, tad arī Svari centīsies Jums izdabāt. No Jums viņi sagaida to pašu – rūpes, viņi vēlas sajusties mīlēti. Siltas vakariņas, nelielas un pavisam vienkāršas dāvaniņas, kas atgādinātu, ka Jūs par viņiem domājāt brīdī, kad to pirkāt – tas viss liks viņiem justies mīlētiem. 

Arī par uzticamības trūkumu Jūs nevarētu sūdzēties. Viņi Jūs nekrāps, ja nedosiet iemeslu sākt meklēt kādu citu. Un šis iemesls var būt tas, ka Jūs neņemat vērā iepriekš teikto par to, ka arī no no Jums šīs zīmes pārstāvji vēlas saņemt rūpes. Ja viņi jūtīs, ka Jūs kaut ko viņu dēļ darāt ar nepatiku, ja tas nebūs no sirds, viņi būs aizskarti līdz sirds dziļumiem un meklēs mierinājumu pie kāda cita. Lai gan arī šajā gadījumā, viņiem tā būs vienkārši tikšanās ar paziņu vai sarakstīšanās ar kādu jaunu personu, kas ienākusi viņu dzīvē, ar laiku, ja nekas nemainīsies, tas var novest arī pie fiziskas krāpšanas.

Mīlestībā Svariem nav līdzīgo. Ja viņi patiesi mīl, tad no sirds un patiesi. Iekarot viņu mīlestību gan nav viegli. Šis ir tas gadījums, kad mīlestība nebūs no pirmā acu skatiena. Viņiem patīk iemīlēties. Tas notiek pamazām. Viņiem ir jāsajūt, ka Jūs esat viņiem lojāli, ka Jūs ar viņiem lepojaties un ka Jūs mīlat viņus, tad arī viņu iemīlēšanās nonāk līdz patiesai mīlestībai. 

Šīs zīmes pārstāvji ir arī lieliski sarunu biedri, kas var palīdzēt rast risinājumu Jūsu problēmām, taču Jums būtu jāņem vērā tas, ka tad, kad runājat ar šīs zīmes pārstāvi, Jums ir ļoti jāpiedomā pie tā, ko sakāt. Svarus ir ļoti viegli aizskart. 

About