Zemes stihija. Zodiaka zīmju raksturojums un saderība

Zemes stihijas zīmju pārstāvjiem jau no agras bērnības ir skaidrs priekšstats par to, ko viņi vēlas no dzīves, tāpēc utopiskās domas un plāni viņu prātos neuzturas pārāk ilgi. 

Šo cilvēku mērķis vienmēr ir ļoti praktisks un reāls. Viņi necenšas ieņemt jaunu nišu un dāvāt pasaulei kaut ko jaunu. Viņiem ir ļoti skaidri nostādīti mērķi un prioritātes. Šo zīmju pārstāvji nav apveltīti ar bagātu iztēli, taču viņiem piemīt izlēmība un auksts aprēķins. Ja jums ir nepieciešams kāds noderīgs padoms, tad šādos brīžos patiešām ir vērts vērsties pie kāda no zemes stihijas pārstāvja!

Bieži vien šo zīmju cilvēki ir ļoti tieši un atklāti, turklāt viņi ļoti retos gadījumos spēj atrast pareizos vārdus, kas kaut kādā veidā “mīkstinātu” viņu izteikto domu. Mežāži, Jaunavas un Vērši vienmēr saka visu patiesību tieši acīs, arī tādos gadījumos, kad tas kaut kādā veidā var satricināt viņu reputāciju. To, kas patiesībā notiek viņu dvēselēs, šīs stihijas pārstāvji neatklāj praktiski nevienam, jo viņi ir lepni un neatkarīgi. Tā viņi grib izskatīties arī apkārtējo cilvēku acīs, tāpēc reti kad dalās savos pārdzīvojumos un bažās.

Šīs stihijas pārstāvji bieži vien piekopj mērenu un mazkustīgu dzīvesveidu. Viņi ļoti ātri pierod pie mājām un ģimenes, tāpēc viņiem ļoti svarīgs ir mājas pavards. Lai veidotu ģimeni, šīs stihijas pārstāvjiem būtu vēlams izvēlēties partneri no ūdens vai zemes stihijas pārstāvjiem. Tā varētu būt lieliska savienība, kurā abi partneri viens otru vienmēr atbalstīs. Šo zīmju pārstāvji var pastāvēt līdzās arī citu stihiju zīmēm, taču tikai pie konkrētiem apstākļiem. Attiecībās ar uguns stihijas pārstāvjiem zemes zīmju pārstāvjiem nāksies ierobežot savu emociju uzplaiksnījumus, tas pats būs arī ar ūdens stihiju zīmēm.

Zemes stihija visvairāk izpaužas tieši Mežāžos. Šīs zīmes pārstāvji ir apveltīti ar spēju sasniegt savus mērķus, bet Jaunavām piemīt biznesa iemaņas un praktiskums. Viņas vienmēr zina, kas notiks rīt un pieturas pie viena konkrēta plāna. Vērši pirmajā acu uzmetienā var šķist ļoti mierīgi, taču tieši šī īpašība viņiem palīdz sasniegt nospraustos mērķus, jo līdzsvara zudums var izpostīt visus viņu plānus.

Zemes stihijas pārstāvjiem piemīt vairākas priekšrocības – patstāvība, strādīgums, piesardzība, pragmatisms, uzticamība un spēja vienmēr stingri stāvēt uz savām kājām. Pie trūkumiem varētu pieskaitīt šīs rakstura iezīmes – rupjību, nespēju iziet uz kompromisiem, alkatība, spītība, bieža melanholija un nespēja domāt radoši.

Mežāžiem, Jaunavām un Vēršiem vislabāk būtu dzīvot tuvāk zemei, respektīvi, optimālākais variants varētu būt lauku māja. Nav ieteicams dzīvot daudzdzīvokļu māju augšējos stāvos, tātad – jo tuvāk zemei, jo labāka izvērtīsies viņu dzīve!

About