Zodiaka zīmju pārstāvji, kuri neprot mīlēt

DVĪŅI

Dvīņi spēj būt romantiķi, viņi var teikt: “Es tevi mīlu”. Viņu neprasme mīlēt izpaužas nepatīkamās darbībās, kuru pamatā ir egoisms. Viņi bieži melo, tās ir vienas no svārstīgākajām Zodiaka zīmēm. Ja viņi atrod tieši to personu, ar kuru viņi vēlas sazināties, viņi dara visu iespējamo, lai sākumā attiecības būtu vētrainas un dinamiskas, taču šis Dvīņu impulss var ātri izzust vai vispār izzust.

Dvīņi ir dinamiski cilvēki, tāpēc viņi reti vēlas bērnus, kāzas, ikdienu un rutīnu. Ja jūs viņiem ilgu laiku sagādājat spilgtas emocijas, tad viņi nekad neapniks no jums. Diemžēl šādās attiecībās gandrīz vienmēr būs jāstrādā par diviem, jo ​​Dvīņi mīl tikai saņemt, bet ne dot. Jums būs jāpierod pie tā, ka visi jūsu mēģinājumi viņiem izpatikt tiek uzskatīti par pašsaprotamiem. Dvīņi baidās no atbildības, tāpēc viņi pastāvīgi meklē attaisnojumus, lai izvairītos no mājas darbu veikšanas.

MEŽĀZIS

Mežāži ir darbaholiķi, kuriem mīlestībai bieži vien nepietiek laika. Ja viņiem joprojām izdodas atrast savu dvēseles palīgu, tad nav vērts gaidīt mīlestības izpausmi no viņiem. Šie cilvēki var būt niecīgi un vienkārši aizmirst, ka viņus mīl. Viņi iegrimst personiskajās attiecībās, aizmirstot par tuviniekiem. Mežāži var būt garlaicīgi un arī diezgan amorfi, tāpēc attiecībās ar viņiem pašiem jāpadedzina kaislību uguns.

Pat ja Mežāži paši kādu iemīlas, viņiem bieži tiek sniegta ļoti viduvēja un neinteresanta attieksme. Jebkura mīlestības izpausme no Mežāzu otrās puses ir pašsaprotama. Ja jūs jau esat precējies, tad jautājums “kāpēc jūs nepievēršat uzmanību man?” Mežāži var atbildēt: “Mēs esam precējušies, vai ne?” Tie ir spītīgi cilvēki, ar kuriem labāk nestrīdēties, jo uzvarēt strīdu būs vienkārši nereāli. Turklāt no šiem enerģiskajiem vampīriem jūs iegūsiet lauvas tiesu negatīvisma.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri mīl būt brīvi un justies neatkarīgi attiecībās. Viņiem vajadzīga viegla mīlestība bez lielas saistības. Šie cilvēki vienmēr palīdzēs otrajai pusei, viņi vienmēr atbalstīs cilvēku, bet viņi necietīs sliktu attieksmi pret sevi. Viņi zina, kā mīlēt, bet tikai pašā sākumā. Pēc konfekšu perioda beigām Ūdensvīri pārvēršas par garlaicīgiem cilvēkiem. Šķiet, ka esat precējies 10 gadus, jums ir vesels bars bērnu un parādi par hipotēkām un aizdevumiem.

Ūdensvīri novērtē cilvēkus, bet ātri kļūst auksti. Ja jums viss nokārtojas, tad viņi garām bez spilgtām emocijām. Laika gaitā mīļais cilvēks viņiem vairs nav pašsaprotama lieta. Viņi nevar atstāt dvēseles palīgu tikai tāpēc, ka viņiem ir garlaicīgi, jo viņiem tevis būs žēl. Vārdu sakot, iemīlēšanās Ūdensvīros ir dārgāka sev. Jūs varat nopirkt viņu harizmu, šarmu un asprātību, taču dažos mēnešos tas izpūšas kā vējš, maksimāli gada laikā.

SKORPIONS

Skorpioni ir nežēlīgi, bet tikai tik ilgi, kamēr nespēj tevi pilnībā saprast. Pirms atvēršanās viņam ir jāiepazīstas ar cilvēku. Pat laulībā viņi uz laiku var atdalīties bez īpaša iemesla. Tikai viņi paši tos var saprast, un arī tad ne vienmēr. Skorpioni spēj izteikt jūtas, tomēr viņu neparedzamība sabojā visu iespaidu par attiecībām ar viņiem. Lai mīlētu Skorpionus, nepieciešama pacietība.

Skorpiona uzbrukumi var turpināties bezgalīgi – pat tad, ja jums ir ģimene un bērni. Vārdu sakot, šie cilvēki ir tālu no dāvanas, tāpēc, visticamāk, viņi nevarēs jūs normāli mīlēt. Šīs Zodiaka ūdens zīmes pārstāvji vairumā gadījumu arī iemīlas lēnām, tāpēc viņi var mainīt savas domas, lai veiktu abpusēju atbildību.

VĒZIS

Vēži nemīlas – viņi uzskata personu, kas ir vispiemērotākā ģimenes dibināšanai. Šie cilvēki ir diezgan romantiski un interesanti, bet tikai pašā attiecību sākumā. Pēc kāda laika un vēl jo vairāk pēc laulības viņi attālinās no jums, bet tikai tik daudz, cik veselais saprāts to atļauj. Jūs nesaņemsiet spilgtas jūtas un emocijas, bet arī jūsu dzīve nekļūs pārāk garlaicīga. Vēži zina, kā rūpēties par cilvēkiem, bet viņi nezina, kā viņus patiešām ļoti mīlēt.

Ar šiem cilvēkiem ir mierīgi un silti, bet, kā saka, problēmas rada saldumu pārpilnība. Dažreiz jūs vēlaties tērzēt ar draugiem, atbrīvoties un nedēļas nogalē doties prom uz citu pilsētu. Vēži nedaudz atgādina Mežāžus, jo viņi arī vēlas, lai viss nenotiktu spontāni, bet gan pēc grafika. Pat intīmajā Vēžu dzīvē viss notiek pēc grafika. Kaislību un emocijas no viņiem jūs negūsiet.

About