Ja tev kāds dāvina kādu no šīm 7 lietām, nepieņem to!

Dāvanas mums asociējas ar kaut ko pozitīvu, kas raisa mūsos prieku, un tā tam arī vajadzētu būt, taču viss atkarīgs no tā, kas tiek dāvināts, jo ir lietas, kas kā dāvanas var nest arī neveiksmi!

Tās ir lietas, kurām piemīt visnotaļ negatīva enerģētika, tāpēc tās pilnīgi noteikti nevajadzētu dāvināt kādam citam! Ja nu gadījumā kāds jums pasniedz kādu no šīm lietām dāvanā, tad jums pieklājīgi no tās vajadzētu atteikties!

 

NAZIS 

Naži, šķēres un citi asi priekšmeti cilvēkam ir jāiegādājas pašam, jo tie mēdz uzkrāt pārāk daudz negatīvās enerģijas. 

PULKSTENIS

Šāda dāvana var simbolizēt laimīgas dzīves beigas, jo, lai gan pulksteņi skaita laiku, tie mēdz arī apstāties. Ja kāds to pasniedz dāvanā, būtu labāk no tā atteikties pavisam vai arī atpirkt. 

MAKS 

Ja kāds tev dāvina tukšu maku un tu to pieņem, tiek riskēts pazaudēt veiksmi šajā dzīves jomā. Lai tas nenestu neveiksmi naudas lietās, tajā ir jābūt kaut centam! 

KABATLAKATS

Kabatlakats tiek asociēts ar asarām, tāpēc ļoti daudzās pasaules valstu kultūrās tas tiek dāvināts uz bērēm, kas pilnīgi noteikti neliecina par to, ka šāda dāvana tev varētu nest veiksmi! 

PĒRLES 

Pērles spēj piesaistīt ļoti daudz negatīvā, tai skaitā arī slimības. Daudzās pasaules valstu kultūrās pērles simbolizē atraitņu un bāreņu asaras.

SPOGULIS

Spoguļi ir ļoti mistiski un pat maģiski priekšmeti. Kuram gan nav zināms, ka īpaši piesardzīgiem vajadzētu būt ar antikvāriem spoguļiem, jo tie spēj absorbēt iepriekšējo saimnieku enerģētiku. Tiek uzskatīts, ka spogulis var atņemt dzīvesprieku.

CIMDI

Ar cimdiem ir saistīti ļoti daudzi maģiski rituāli, kuru mērķis ir personības vadīšana, kas nozīmē, ka arī cimdus pilnīgi noteikti nevajadzētu ne dāvināt, ne pieņemt dāvanā. 

About