JANVĀRIS – JŪNIJS. Cilvēka raksturojums pēc dzimšanas datuma

Nav nekāds noslēpums, ka to, kādi mēs esam un kādas ir mūsu raksturīgākās iezīmes, nosaka arī datums, kurā esam dzimuši. Šajā rakstā piedāvājam iespēju ielūkoties dziļāk sevī, uzzinot to, kā tiekam raksturoti atkarībā no perioda, kurā esam dzimuši. 

 

1. – 10. JANVĀRIS 

Šajā periodā dzimušajiem cilvēkiem nepatīk strīdi, viņi ir pieķērušies saviem mīļajiem, ir pacietīgi un strādīgi. Viņi nekad neapskauž citus, viņi visu cenšas sasniegt paši, jo ir ļoti ambiciozi. Viņiem ir nepieciešams miers un drošības sajūta. Piemīt tādas īpašības kā pieklājība, godīgums, taisnīgums, patīk uzmanība, bieži vien šie cilvēki ir lieli entuziasti, kas nekad nepadodas.

11. -19. JANVĀRIS 

Ļoti loģiski, talantīgi un gudri cilvēki. Ļoti novērtē izglītību un nezaudē iegūtās prasmes, viegli pārnes savas radošās idejas ikdienas dzīvē un ātri zina, kā noteikt, kas ir vajadzīgs un kas nav. Ja nepieciešams, tad komunikācijā ar citiem var būt diezgan skarbs. Spēj vienlaicīgi domāt dažādos virzienos. Ir apveltīts ar labām novērošanas spējām, veiksmīgs karjerā.

20. – 29. JANVĀRIS 

Šajā periodā dzimušajai personai ir šādas īpašības: atklātība, izdoma un oriģinalitāte vienlaikus, novērtē spēcīgu draudzību, bet zina, kā kontrolēt savas jūtas un rīkojas loģiski. Domā bieži un produktīvi, ļoti ātri apgūst visu jauno, praktisks un apveltīts ar analītisko domāšanu. Iet pa priekšu laikam un viegli pārvar grūtības; nepatīk ierobežojumi.

30. JANVĀRIS – 8. FEBRUĀRIS

Šajā periodā dzimušo rakstura iezīmes: apdomīgums, godīgums un labvēlība pret apkārtējiem, tāpēc viņiem nepatīk meli. Piemīt spēja apgūt svešvalodas, ir daiļrunīgi un var viegli piesaistīt uzmanību jebkurā sabiedrībā. Labi attīstīta humora izjūta. Viņi ir gudri un viņiem piemīt pārliecināšanas spēks. Viegli pārņem citu cilvēku pieredzi, īsā laikā spēj sasniegt vislabākos rezultātus. Ļoti augstu vērtē zinātni, mīl diskutēt. 

9. – 18. FEBRUĀRIS

Šī perioda pārstāvji pastāvīgi cenšas piedzīvot jaunas sajūtas, vērtē brīvību un ir novatori gandrīz it visā: viņi dievina jaunas vietas, seko modei un paši var radīt oriģinālas un pievilcīgas lietas, tāpēc ienīst rutīnu. Viņiem ir plašs draugu loks, taču viņi ir ļoti izvēlīgi. Labi novērotāji un patīk pretējam dzimumam.

19. – 29. FEBRUĀRIS 

Šiem cilvēki ir apveltīti ar ļoti labu iztēli. Viņi ir ļoti vērīga pret tuviniekiem un nepieļauj konfliktus. Citas īpašības: atsaucība, žēlsirdība un līdzjūtība. Atšķiras no apkārtējiem ar savu pozitīvo attieksmi un radošajām spējām. Cenšas citus netiesāt un parasti ir gatavi mainīties, ja tas nepieciešams. Sarežģītās situācijās prot virzīties tālāk, nezaudējot uzmanību. Ir spējīgi uz dziļām un patiesām jūtām. 

1. – 10. MARTS

Persona, kas dzimusi marta sākumā, ir ļoti jūtīgi, šis cilvēks ļoti viegli atšķetina citu emocijas. Ciena ģimeni, bet bieži vien piekopj kaitīgus ieradumus. Dažreiz nepastāvīgs, pietiekami pieticīgs un sabiedrības mīlēts. Var iemīlēties līdz ausīm. Nav spējīgs izdarīt kut ko sliktu. Ja kāds pret viņu izturējies netaisnīgi, ļoti ilgi to pārdzīvo. Daudzpusīgi talantīgs un ar attīstītu intuīciju.

11. – 20. MARTS

Tas ir cilvēks ar bagātīgu iztēli, kurš var gūt panākumus gandrīz jebkurā jomā, jo spējīgs sapni pārvērst dzīvē. Savu dzīves spēku viņš virza labestības un skaistuma apzināšanai. Ir apveltīts ar  tālredzību, ko šis cilvēks var izkopt ļoti augstā līmenī. Var ietekmēt cilvēkus, piemīt ļoti spēcīga pozitīvā enerģija, viegli iegūst uzticību. 

21. – 31. MARTS

Šie cilvēki ir ļoti spēcīgi no fiziskās attīstības skata punkta. Ļoti skaidri saredz izvirzītos mērķus un vienmērīgi virzās uz tiem. Cilvēki, kuriem ir ļoti augstas prasības, viņi nekad neatsakās no tā, ko vēlas. Nepatīk pakļauties citiem, ir gatavi iet tikai pa iecerēto ceļu. Viņi ir pievilcīgi un pilnīgi noteikti nemēdz būt vientuļi. 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kādi ir aprīlī, maijā un jūnijā dzimušie

About