JAUNAVA. 2020. gada horoskops sievietēm un vīriešiem

Jaunavām 2020. gads solās būt visnotaļ neparasts un noteikti ne viegls, tāpēc ieklausies astrologu padomos, kā piesaistīt veiksmi visās dzīves sfērās. 

Lielākos draudus Jums radīs negatīvi noskaņoti cilvēki, tāpēc Jums jācenšas izvairīties no toksiskām attiecībām ar šādiem cilvēkiem, taču ne vienmēr tas būs iespējams, tāpēc ir vērts padomāt par veidiem, kā pasargāt sevi no apkārtējo negatīvās enerģētikas.  

VĪRIETIS – JAUNAVA

Jaunavas zīmē dzimušajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem 2020. gads solās būt ļoti produktīvs. Ļoti daudziem no Jums nāksies nomainīt attīstības virzienu un nospraust jaunus mērķus. Atļaujiet tiem būt ambicioziem un nebaidieties izmēģināt spēkus jaunā darbības sfērā.

Finanses un darbs

Darba maiņa šajā zīmē dzimušajiem vīriešiem 2020. gadā var atnest ļoti lielus panākumus. Uzlabot noskaņojumu Jums palīdzēs apstākļu maiņa, tāpēc zvaigznes Jums iesaka nepārslogot sevi un veltīt laiku arī atpūtai. Šis gads solās būt ļoti veiksmīgs tiem, kas zina, uz ko tiecas. Vislabvēlīgākais periods Jaunavām būs ziemas beigas un rudens. 

Mīlestība un attiecības

Šis gads solās būt ļoti veiksmīgs arī otrās pusītes meklējumos, taču tiem vīriešiem, kas jau atrodas attiecībās 2020. gads līdzināsies amerikāņu kalniņiem, taču saglabājiet mieru – Jums izdosies noturēties!

SIEVIETE – JAUNAVA

Šajā zīmē dzimušajām daiļā dzimuma pārstāvēm 2020.gads solās būt ļoti neparasts un atmiņā paliekošs, taču ne viegls, tāpēc Jūs nedrīkstat zaudēt ticību sev un cerību uz labāku nākotni, kā arī būtu vēlams saglabāt iekšēju mieru. 

Finanses un darbs

Darbā Jums nepieciešams izrādīt lielāku iniciatīvu. Produktīvs solās būt radošo un māksliniecisko Jaunavu gads. Gada otrajā pusē Jūs varat saskarties ar grūtībām dēļ savas neuzmanības, taču, ja arī kaut kādas lietas nāksies iepauzēt, tā arī dariet un pievērsieties kam citam, nevis centieties iziet cauri sienai. 

Mīlestība un attiecības

Šajā dzīves jomā viss solās būt lieliski, taču tikai tad, ja atcerēsieties par to, ka darbs Jums dvēselisku siltumu nedos, tāpēc pavadiet daudz vairāk laika kopā ar saviem mīļajiem. Tas ir nepieciešams gan Jums, gan viņiem!

About