JŪLIJS. Šajā mēnesī dzimušo raksturojums

Jūlijā dzimušie ir tikpat “karsti”, cik vasara savā pilnbriedā! Viņi ir pievilcīgi ne tikai ārēji, bet arī iekšēji, jo ir apveltīti ar ļoti lielu harismu, kas apvienojumā ar viņu atjautīgo prātu ļauj šiem cilvēkiem iegūt visu, ko viņi vēlas! 

Pirmais iespaids par šajā mēnesī dzimušajiem var būt visnotaļ maldīgs, jo šie cilvēki var likties ļoti mierīgas dabas, taču tā nebūt nav. Viņi ļoti labi apvieno sevī mieru ar mežonīgumu, tāpēc savā ziņā jūlijā dzimušie ir gandrīz ideāli. Jā, viņi spēj izrādīt emocijas, just līdzi, būt maigi un rūpīgi, ģimeniski, bet tajā pašā laikā viņi spēj pastāvēt par savām idejām un sasniegt savus visaugstākos mērķus. Šajā ziņā viņi ir neatlaidības pilni iet tikai vienīgi uz priekšu!

Jūlijā dzimušie prot būt gan darbaholiķi, gan izcili atpūtnieki. Viņi no dzīves saņem visu, ko vēlas, un to pilnībā izbauda! Bauda viņiem ir ļoti svarīga it visā!

Vīrietis

Jūlijā dzimušie vīrieši bieži vien ir visnotaļ pedantiski intelektuāļi, kas savā brīvajā laikā mēdz aizrauties ar sportiskajām aktivitātēm, it īpaši skriešanu. Labi vīri un tēvi, kas ļoti mīl bērnus. Šajā mēnesī dzimušie stiprā dzimuma pārstāvji ir visnotaļ mierīgas dabas, bet tajā pašā laikā viņiem patīk, ka viss notiek pēc viņu prāta. Ļoti lieli kritiķi, kas visur saskata “zemūdens akmeņus”. Tas bieži vien rada domstarpības attiecībās ar līdzcilvēkiem, taču kopumā viņu dzīve parasti ir diezgan izdevusies, jo viņi no tās saņem tieši to, ko vēlas. 

Sieviete

Jūlijā dzimušās sievietes būtu ideālas, ja vien nebūtu tik trakas. Sākumā liekas, ka šīs sievietes ir bezgala maigas, bet viņu mežonīgā daba ātri vien šo priekšstatu lauzīs. Tas gan nebūt nav slikti, jo piedod viņām sava veida “odziņu”. Kopumā viņas ir patiešām ideālas sievas un mātes, ja neskaita biežās garastāvokļa svārstības. Šajā mēnesī dzimušās sievietes ir par sevi pārliecinātas būtnes, kas ir apmierinātas ar savu dzīvi.

VESELĪBA

Pārsvarā jūlijā dzimušos skar kuņģa un zarnu trakta slimības, tāpēc būtu vēlams ļoti rūpīgi sekot līdzi savam uzturam. Šajā mēnesī dzimušajiem pilnīgi noteikti patīk našķoties ar dažādiem gardumiem (konfektēm, cepumiem, čipsiem), bet, tā kā šiem cilvēkiem ir diezgan jutīgs kuņģis, tas var ietekmēt veselību, piemēram, novedot līdz gastrītam. 

SADERĪBA

Gandrīz ideāla saderība jūlijā dzimušajiem būs ar tiem, kas nākuši pasaulē no 21. jūnija līdz 20. jūlijam, kā arī no 21. oktobra līdz 20. novembrim un no 19. februāra līdz 20. martam. Laba saderība veidosies arī ar tiem cilvēkiem, kas dzimuši jebkura mēneša 2., 11., 20 vai 29. datumā.

DIENAS

Pirmdiena, trešdiena, ceturtdiena, svētdiena. 

KRĀSAS

Zaļa, dzeltena.

AKMEŅI

Smaragds, dimants.

About