LAUVA. 2020. gada horoskops sievietēm un vīriešiem

Lauvas zīmē dzimušajiem 2020. gads būs ne tikai patīkamu negaidītu pārsteigumu gads, bet arī neparedzētu problēmu laiks, tāpēc mēs Jums pastāstīsim, kā no tām veiksmīgi izvairīties un sasniegt savus mērķus. 

Ar grūtībām saskaras pilnīgi visi, galvenais – nezaudēt ticību sev un saviem spēkiem, jo Jūs taču esat varenā Lauvas! Pārliecības trūkums un šaubas Jūs var izsist no sliedēm, tāpēc neļaujiet sev domāt par slikto!

 

VĪRIETIS – LAUVA

Kopumā 2020. gads šajā zīmē dzimušajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem būs visnotaļ dinamisks. Gada sākumā par sevi atgādinās vecie kompleksi un problēmas, tāpēc, pirmkārt, Jums jāvelta laiks tam, lai no tiem atbrīvotos, jo Jums ir jālūkojas nākotnē, nevis jāieciklējas uz pagātni. 

Finanses un darbs

Jūsu produktivitāte 2020. gadā te palielināsies, te samazināsies, tāpēc izvairieties no solījumu došanas, ja vien neesat pilnībā pārliecināti par to, ka spēsiet tos izpildīt. Tāpat noteikti nav vērts uzsākt vairākas lietas vienlaicīgi, astrologi Jums iesaka fokusēties uz galveno un izvairīties no pārpūles. 

Mīlestība un attiecības

Lai šajā dzīves sfērā nerastos nekādas problēmas, ir ļoti svarīgi, lai Jūs savai mīļotajai izrādītu tikai labās īpašības un izvairītos no pārlieku lielas augstprātības. Vēlme palīdzēt citiem sieviešu acīs Jūs padarīs ļoti pievilcīgus. Vēl viens ieteikums 2020. gadam – izvairieties stāstīt par savu personīgo dzīvi apkārtējiem, jo baumas Jums nāks par sliktu. 

 

SIEVIETE – LAUVA

Lauvas zīmē dzimušās daiļā dzimuma pārstāves 2020. gadā nedrīkst aizmirst pašas par sevi, jo pārejas periods būs ļoti grūts, tāpēc Jums nepieciešams kārtīgi atpūsties.

 

Finanses un darbs

Astrologi Jums 2020. gadā iesaka nesarežģīt sevi dzīvi, uzņemoties liekus pienākumus. Kā jau tika minēts iepriekš, domājiet par sevi, par to, lai Jūs pietiekami daudz laika veltītu atpūtai, tāpēc visus jautājumus risiniet mierīgā ceļā un neiespringstiet uz lietām. Izvairieties no neplānotiem pirkumiem!

 

Mīlestība un attiecības

2020. gada beigas būs ļoti labvēlīgas tam, lai atjaunotu vecās attiecības. Varbūt ir vērts padomāt par otrās iespējas došanu savam bijušajam partnerim, ja Jūs jūtat, ka to vēlaties. Gada sākums ir ideāli piemērots romantikai, randiņiem un arī kāzu plānošanai.

 

 

About