Lauva. Šajā Zodiaka zīmē dzimušo spožums un posts

LAUVAS RAKSTURS

Lauva ir Uguns stihijas zīme. Planēta Saule. Tas viss pilnīgi noteikti ietekmē Lauvas personību, tai skaitā arī emocionālo dabu. 

Kā jau tika minēts iepriekš, Lauva tiek asociēts ar varu. Lauvas zīmē dzimušie ir izteikti līderi, viņi piesaista apkārtējos un cenšas pār tiem kontrolēt. Savā būtībā viņi ir ļoti harismātiski. Neviens mērķis, sapnis Lauvām nav nepiepildāms. Lai gan varētu šķist, ka Lauva ir tendēts tikai un vienīgi uz uzvaru, tas nenozīmē, ka arī pats ceļš uz mērķi un sapņa piepildījumu viņam nešķiet interesants un aizraujošs. Šiem cilvēkiem ļoti svarīga ir brīvība, tāpēc, lai arī šajā Zodiaka zīmē dzimušie bieži vien kļūst par lieliskiem partneriem un vecākiem saviem bērniem, viņi pilnīgi noteikti centīsies saglabāt savu neatkarību. Attiecībā pret saviem mīļajiem Lauvas ir ļoti gādīgi un mīloši, vienmēr gatavi aizstāvēt. 

SAULE 

Lauvas zīmē dzimušo planēta ir Saule, kas, kā zināms, ir Saules sistēmas centrs. Tas gan pilnīgi noteikti nav nekāds pārsteigums, jo arī Lauvas mīl atrasties uzmanības centrā, pasaulei ir jāgriežas ap viņiem. Lauvas ir valdnieki, viņiem patīk valdīt, vadīt un kontrolēt. Šis īpašību kopums padara viņus par ļoti izteiktiem līderiem. Protams, ka tam visam ir arī sava negatīvā puse, jo šī vēlme valdīt iet roku rokā ar egoismu un augstprātību. 

UGUNS STIHIJA

Uguns nav prognozējama, tas pats attiecas arī uz Lauvām. Šajā Zodiaka zīmē dzimušie nav paredzami. Uguns sniedz gaismu un siltumu, un arī tas attiecas uz Lauvām. Lai gan šajā Zodiaka zīmē dzimušo enerģijas krājumi ir gandrīz neizsīkstoši, Lauvām ir nepieciešams tos regulāri atjaunot. Enerģiju šīs zīmes pārstāvjiem sniedz tuvinieku mīlestība un atbalsts. 

EMOCIJAS

Kā jau tika minēts iepriekš, Lauvas savā būtībā ir ļoti emocionālas, taču cenšas to noslēpt. Šajā Zodiaka zīmē dzimušos ir ļoti viegli aizskart, taču arī viņu spēcīgā personība spēj aizvainot. Bieži vien šiem cilvēkiem ir ļoti grūti apzināties savas rīcības sekas. Lauvas mēdz piemeklēt ļoti krasas garastāvokļa svārstības, ko iepriekš nav iespējams paredzēt. 

VAI LAUVAS IR PĀRĀK EMOCIONĀLI?!

Jāsaka, ka Vēži, piemēram, ir daudz emocionālāki, taču, zinot Vēžus, tas liekas pašsaprotami, jo viņi savas emocijas mēdz izrādīt. Lauvas savas emocijas parasti cenšas noslēpt, tāpēc arī emociju vētrām tiek piešķirta daudz lielāka uzmanība, tā tomēr ir visnotaļ reta parādība. Apkārtējiem to ir grūti saprst  To ir visnotaļ grūti paciest draugiem un ģimenes locekļiem, tomēr tā ir Lauvas personības daļa.

About