Lielais 2018. gada horoskops. AUNS

 

Auniem 2018. gads solās būt pretrunu un pārbaudījumu pilns, taču tas nebūt nenozīmē to, ka viss, ko šajā zīmē dzimušie uzsāks, obligāti beigsies ar neveiksmi.

Ja Auni spēs sadraudzēties ar 2018. gada jauno aizbildni – Dzelteno Zemes Suni, tad viņi spēs sasniegt savus mērķus un izpildīt visus viņiem dotos uzdevumus.

Dzeltenais Zemes Suns ir mierīga un saprātīga būtne, taču Auni ir pilnīgi pretēji – ļoti kaprīzi un kareivīgi, tāpēc viņiem nāksies savas emocijas apslāpēt, sekojot saviem mērķiem nesteidzīgi un bez impulsīvu lēmumu pieņemšanas.

Vīriešiem-Auniem būs nedaudz vieglāk pielāgoties Dzeltenā Zemes Suņa noteikumiem. Lai gan 2018. gadu viņi iesāks pēc saviem noteikumiem, ātri vien sapratīs, ka viņu agresija un ātrais temperaments noved tikai un vienīgi pie izgāšanās, tāpēc viņi pret visu sāks izturēties ļoti piesardzīgi un uz attiecīgo lietu arī koncentrēsies.

Sievietēm-Auniem vajadzēs daudz vairāk laika, lai atrastu kopīgu valodu ar šī gada saimnieku. Konservatīvais Dzeltenais Zemes Suns necietīs viņu nekaunību – ne ārišķībās, ne uzvedībā, tāpēc pirmajā 2018. gada pusē sievietēm-Auniem var rasties problēmas ar finansēm un veselību.

Taču jau 2018. gada vasaras vidū cilvēki, kas dzimuši Aunā zīmē, varēs atviegloti uzelpot. Dzeltenais Zemes Suns beidzot pārstās jaukties viņu lietās, taču tikai pie tāda nosacījuma, ka tiks ievērotas visas viņa prasības un noteikumi – miers, savstarpēja cieņa, pieticība un koncentrēšanās uz lietām.

Tuvāk 2018. gada beigām uzlabosies arī Aunu materiālais stāvoklis – viņi atradīs stabilu ienākumu avotu un ieviesīs noderīgus biznesa kontaktus, taču atkal jau tas notiks tikai un vienīgi ar tiem, kas būs centīgi un atvērti saziņai.

Kas attiecas uz romantiskajām attiecībām, tad Dzeltenais Zemes Suns burtiski aiz rokas pievedīs Aunus klāt tam īpašajam cilvēkam, kurš dāvās viņiem bezgalīgu laimi. Vienkārši vajag to patiesi gribēt.

Kopumā 2018. gads Auniem nebūs viegls un bezrūpīgs. Viņus gaida nopietna cīņa – ar sevi un saviem trūkumiem. Lai “nepārdegtu” no emocionālā un fiziskā sasprindzinājuma, Auniem pilnīgi noteikti vajadzētu ļoti rūpīgi sekot līdzi savam veselības stāvoklim.

About