Lielais 2018. gada horoskops. VĒRSIS

 

Vēršiem 2018. gads būs spilgtu iespaidu, radošuma un skaistuma pilns. Viņu tieksmi nest pasaulē visu gaišo un labo nesalauzīs nekādi apstākļi!

Taču, tāpat kā Auniem, cilvēkiem, kas dzimuši Vērša zīmē, nebūs viegli sadraudzēties ar 2018. gada saimnieku. Dzeltenais Zemes Suns sagādās viņiem ne mazums pārbaudījumu, lai saprastu, kādi viņi ir.

2018. gads Vēršiem sāksies ar finansiālām grūtībām un nelielām neveiksmēm. Ja viņi izrādīs rakstura stingrību un visus savus spēkus novirzīs uz problēmu risināšanu, tad būs nopelnījuši Dzeltenā Zemes Suņa cieņu un viņa labvēlību visās dzīves sfērās.

Jau 2018. gada pavasara vidū visu Vēršu dzīves mainīsies uz labo pusi. Vīrieši-Vērši iegūs pārliecību un drosmi, kas palīdzēs viņiem gūt panākumus profesionālajā sfērā un attiecīgi arī finanšu jomā, turklāt viņi kļūs arī daudz atbrīvotāki saziņā ar pretējo dzimumu.

Sievietes-Vērši alks pēc kardinālām pārmaiņām dzīvē, un sāks viņas ar savu izskatu. Sievietes-Vērši pilnīgi noteikti var nomainīt garus un biezus matus uz ultraīsu karē un nevienā brīdī to nenožēlot. Viņu gatavību pārmaiņām un neordināriem lēmumiem novērtēs arī priekšniecība. Pastāv ļoti liela iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Arī mīlas frontē Vērši atradīsies lielu pārmaiņu priekšā. Dzeltenais Zemes Suns palīdzēs viņiem satikt radniecīgu dvēseli, taču, ielaižot jauno cilvēku savā dzīvē, Vēršiem ir jābūt ļoti piesardzīgiem.

Attiecībās esošajiem Vēršiem Dzeltenais Zemes Suns sola pāriešanu jaunā attiecību līmenī. Skandāli un sadzīves strīdi viņus piemeklēs daudz retāk, un romantikas būs daudz vairāk.

Kopumā 2018. gads Vēršiem solās būt ļoti veiksmīgs. Viņi turpinās būt ģeniālu ideju ģeneratori. Viena no tādām idejām var pārtapt par lielu projektu , kas gada beigās var atnest arī reālu peļņu.

2018. gads Vēršiem būs ļoti piesātināts. Lai izvairītos no hroniska noguruma, viņiem vajadzētu padomāt arī par papildus vitamīnu uzņemšanu, kā arī regulāri apmeklēt ārstu.

About