MARTS. Šajā mēnesī dzimušo raksturojums

Pār pirmajā pavasara mēnesī dzimušajiem valda planēta Jupiters, tāpēc Jūs esat apveltīti ar ļoti plašu skatījumu uz dzīvi. Jūs esat ļoti maigas dabas – atsaucīgi un dāsni, ar vēlmi palīdzēt līdzcilvēkiem, taču ne vienmēr paši to apzināties, jo Jums piemīt arī izteikts dumpīgums. 

 

Šajā mēnesī dzimušie sevī apvieno maigo ar skarbo, kā ziema un pavasaris. Viņi ir spējīgi būt mīloši un gādīgi, taču tajā pašā laikā ir gatavi doties karā, lai aizstāvētu ne tikai savas, bet arī savu tuvinieku intereses. Martā dzimušie ir apveltīti ar ļoti labu intuīciju, kas viņiem palīdz pieņemt pareizos lēmumus un agri vai vēlu izvēlēties savu pareizo dzīves ceļu. Pārsvarā gan tas notiek diezgan vēlā posmā. 

Vīrietis

Šajā mēnesī dzimušie vīrieši ir ļoti maigas dabas, kas mīl ne tikai mīlēt, bet arī grib ģimenes dzīvi. Viņi grib bērnus, jo ar viņiem ļoti labi saprotas. Iespējams, ka šajā jautājumā viņiem palīdz tas, ka viņi paši vēl ir kā bērni, taču tajā pašā laikā viņi ir apveltīti arī ar dzīvniecisku kaislību, kas palīdz uzturēt dzirksti attiecībās arī tad, kad ir iestājusies rutīna. Viņiem ir svarīgi, lai viņu otrajai pusītei ir labi, un viņi darīs visu, lai to nodrošinātu. 

Sieviete

Martā dzimušās sievietes var šķist nedaudz slinkas, jo lielāko daļu laika viņas slinko, izklaidējoties un sapņojot par šiku dzīvi. Ja šis process neievelkas, tad pienāk brīdis, kad viņas tomēr sāk kaut ko darīt un kļūst par brīnišķīgām savas profesijas pārstāvēm un lieliskām sievām un mātēm. 

VESELĪBA

Veselība Jums ir stipra, bet diemžēl uz nervu pamata arī Jūs var piemeklēt dažādas kaites. Šajā gadījumā noteikti jāņem vērā tas, ka risinājums ir jāmeklē, izvērtējot savu iekšējo dvēseles stāvokli, nevis uzreiz jāķeras pie citām ārstniecības metodēm. 

SADERĪBA

Jums ir ļoti laba saderība ar tiem, kas dzimuši no 21.06.-20.07., no 21.10.-20.11. un no 19.02.-20.03., kā arī jums ir laba saderība ar tiem, kas dzimuši jebkura mēneša 3., 12., 21. vai 30. datumā.

DIENAS

Otrdiena, ceturtdiena, piektdiena. 

KRĀSAS

Zaļš, dzeltens, violets. 

AKMEŅI

Topāzs, safīrs, smaragds.

About