MARTS. Mēneša horoskops visām Zodiaka zīmēm

Ir iestājies marts, pirmais pavasara mēnesis, kas nozīmē to, ka daba gaida pozitīvas pārmaiņas, jo  jau pavisam drīz pasaule būs daudz saulaināka!

Pozitīvas pārmaiņas gaida ne tikai dabu, bet arī katru no mums, jo zvaigznes martā sola ļoti labvēlīgu laiku tam, lai mēs iesāktu lielas lietas, tāpēc noskaidrosim, kāds šis mēnesis solās būt katrai no Zodiaka zīmēm!

 

AUNS

Auni noteikti ir pamanījuši, ka viņu dzīve ir sākusi nokārtoties. Tas attiecināms uz visām dzīves sfērām. Jūs beidzot esat piekļuvuši tuvāk paši sev un sākuši darīt to, ko patiešām vēlaties. Un šis pirmais pavasara mēnesis būs tieši par to – ļaus Jums ieskrieties jauniem sasniegumiem, lai jau gada beigās Jūs sasniegtu sava Everesta virsotni.

VĒRSIS

Šīs zīmes pārstāvjus šajā mēnesī gaida iekšējas pārmaiņas, kas jau vasaras sākumā novedīs arī pie fiziskām pārmaiņām. Jūs beidzot būsiet spējīgi pieņemt sevi pašu, saprast, ko vēlaties no savas dzīves, otrās pusītes, Jūs jau pavisam drīz kļūsiet par vislabāko sevis versiju!

DVĪŅI

Jums šajā mēnesī var nākties pieņemt lēmumus, kas ietekmēs Jūsu turpmāko nākotni, tāpēc esiet ļoti apdomīgi un ieklausieties arī apkārtējo viedoklī un padomos, jo Jūs esat sasnieguši pārāk daudz, lai šobrīd to pazaudētu nepareizas izvēles rezultātā.

VĒZIS

Šajā zīmē dzimušajiem martā vajadzētu pievērsties sevis sakārtošanai – vai tiešām Jūs dzīvojat tādu dzīvi, kādu vēlaties?! Vai nepastāv liela iespēja, ka Jūs jau gadiem vēlaties kaut ko mainīt, no kaut kā atteikties, kaut ko jaunu iegūt, bet kaut kādu arēju apstākļu dēļ neesat spējuši pieņemt sev labvēlīgu lēmumu šajā jautājumā?! Šis mēnesis ir par to, lai Jūs beidzot saņemtos un sagaidītu šo pavasaru pavisam citā veidolā!

LAUVA

Lauvām šis mēnesis dos iespēju sakārtot darba lietas. Ja tas, ko darāt, patiešām ir Jūsu sirdslieta, tad zvaigznes būs Jums labvēlīgas un Jums izdosies panākt vēlamo rezultātu. Mēneša otrajā pusē Jums vajadzētu pievērsties atpūtai un arī veselības sakārtošanai.

JAUNAVA

Jaunavām šis gads ir atnesis ne mazums problēmu, ar kurām nāksies tikt galā. Un šis mēnesis ir ļoti piemērots tam, lai sakārtotu savas domas un pieņemtu pareizos lēmumus attiecībā uz savu nākotni. Ieskatieties sevī un izvērtējiet, kas Jums patiešām ir vajadzīgs, lai būtu laimīgas! 

SVARI

Svariem šis mēnesis solās būt ļoti labvēlīgs attiecību sfērā. Jūsu attiecības ar otro pusīti uzlabosies, un šajā pavasarī pilnīgi noteikti gaisā virmos mīlestība! Darbā iespējamas nelielas problēmas, bet jau mēneša otrajā pusē situācija uzlabosies.

SKORPIONS

Skorpioniem šis mēnesis atnesīs jaunas izaugsmes iespējas. Iespējama dzīvesvietas maiņa. Marts būs ļoti labvēlīgs laiks tam, lai izkāptu no savas komforta zonas un dotos jaunos piedzīvojumos. 

STRĒLNIEKS

Šajā zīmē dzimušajiem marts var atnest jaunas attiecības, kurām solās būt ilgs mūžs. Galvenais – atbrīvojieties no savām iedomām par to, ka Jūs to nevēlaties, tad arī Jūs nepalaidīsiet šo cilvēku garām un viss izdosies!

MEŽĀZIS

Jums šajā mēnesī vajadzētu pievērsties savai veselībai, lai pavasaris neatnāktu ar dažu hronisku kaišu saasināšanos, tāpēc nozīmējiet vizīti pie ārsta un nododiet analīzes, lai pārliecinātos par to, ka ar Jūsu veselību viss ir kārtībā.

ŪDENSVĪRS

Jūs šajā mēnesī var piemeklēt neliela depresija. Kļūsiet nostaļģiski un ieslīgsiet melanholijā. Tas būs nepieciešams, lai ieskatītos dziļi sevī un kļūtu par sevi pārliecināti. Ja tas izdosies, tad šajā pavasarī Jūs sagaida lielas pārmaiņas.

ZIVIS

Jūs martā atplauksiet! Jums būs labs noskaņojums, kas ies roku rokā ar motivācijas pieplūdumu, un tas Jums, savukārt, palīdzēs piepildīt kādu sen lolotu sapni. 

About