MĪLESTĪBAS HOROSKOPS. Zodiaka zīmju raksturojums – AUNS, VĒRSIS, DVĪŅI

Tuvojas 14. februāris, mīlestības svētki, kas nozīmē to, ka mēs jau tagad domājam par to, kā šajā dienā pārsteigt un iepriecināt savu otro pusīti, vai arī mūs pamazām sāk pārņemt tas saldi sērīgais noskaņojums, kas tik ļoti piedienas šai dienai, ja nav neviena, kuru pārsteigt un iepriecināt!

Kas tad īsti ir mīlestība? Vai katrs no mums ir spējīgs mīlēt? Un, ja mīlam, tad, kādi tieši mēs esam, par ko mīlestība mūs pārvērš un vai no pilnīgi visiem ir vērts sagaidīt pārsteigumus Valentīndienā? To mē centīsimies noskaidrot šajā rakstā, kuram pilnīgi noteikti būs neliela sarkasma pieskaņa.

 

AUNS

Ak, Auni, Jūs te mīlat, te nemīlat… Lai gan Jums pašiem šķiet, ka neesat no pacietīgajiem, šajā dzīves jomā Jūs “sakostiem zobiem” esat spējīgi gaidīt, un Jums ir pilnīgi vienalga, ko par to teiks citi. Jūs esat pelnījuši vislabāko, tāpēc Jūs neapstāsieties pie pirmā pretimnācēja. Jūs pacietīgi gaidāt savu īsto un vienīgo, un, lai cik dīvaini tas neliktos, tas attiecināms tieši uz šajā zīmē dzimušajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem, jo, piedodiet, mīļās Auna zīmē dzimušās sievietes, Jūs esat pilnīgi un galīgi trakas! Lai arī viena no Jūsu labākajām īpašībām ir pacietība, reizēm šķiet, ka Jūs par to neko nenojaušat, un Jums vajag mīlēt šeit un tagad, tāpēc arī mīlēsiet to, kas šobrīd ir šeit, bet pēc tam pārstāsiet mīlēt, jo šeit un tagad būs kāds cits, bet romantika… drāma ir Jūsu romantika! Tā palīdz ritēt asinīm Jūsu dzīslās ātrāk, un Jums tas patīk! Diemžēl vai par laimi – to jau Jums pašām jāizvērtē!

VĒRSIS

Tā, tā, tā… Vērsis mīlestībā ir pilnīgs tanks! Uzsāk karu, iekāpj savā tankā un dodas taisni uz priekšu, nolīdzinot visu līdz ar zemi. Un arī šis, protams, ir attiecināms tieši uz šīs zīmes daiļā dzimuma pārstāvēm, jo viņas pilnīgi noteikti ir daudz trakākas par Auna zīmē dzimušajām sievietēm. Protams, ka pēc tam, kad šī sieviete beidzot apstājas un redz postījumus, kurus nodarījusi, viņa cenšas uzbūvēt sagrautās pilsētas vietā citu, un viņai tas izdosies, jo viņa nekad nepadosies, taču jāņem vērā tas, ka pilsēta nekad vairs nebūs tāda, kāda bija – būs jāpielāgojas. Ja mīl, tad viņa pielāgosies, ja nē – aizies! Šajā zīmē dzimušie vīrieši gan ir daudz mierīgāki un nosvērtāki, mīlestība viņiem ir ļoti svarīga, taču, ja to neizdodas atrast, viņi sāk iemīlēt sevi pašu un vairs tik ļoti nealkst pēc otra cilvēka, jo sāk novērtē laiku, veltot to tikai tiem, kurus patiešām mīl vai kuru to ir pelnījuši.

DVĪŅI

Ak, Jūs, trakie un mazliet vieglprātīgie! Šajā zīmē dzimušie vīrieši ar abām kājām stabili stāv mākoņos, bet sievietes – viena mākoņos, otra stingri uz zemes. Ja šajā zīmē dzimušās daiļā dzimuma pārstāves, lai cik dīvaini neliktos, pat mazliet var saprast, tad vai kāds ir saticis vīrieti, kas būtu nesaprotamāks par Dvīni? Viņi ir pilnīgi brīvi, bez kompleksiem un pilnu galvu “putniem”, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņus nevar mīlēt un viņiem nevar uzticēties! Ja viņi mīl, tad pa īstam, un sieviete šajā savienībā būs īsta karaliene, kurai varbūt būs jāsadzīvo ar vēl dažām labām princesēm. Šajā zīmē dzimušās daiļā dzimuma pārstāves dod lieliskus attiecību padomus, viņas visu saprot – kā vajag, kā nevajag, ko drīkt un ko nedrīkst, bet viņu pašu attiecībās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem šīs sievietes neizmanto neko no tā. Trakajiem pieder pasaule – tāds ir viņu moto! Un viņām vajag tādu pašu “trako”, kas pakļausies šo sieviešu kaprīzēm un spēs izturēt to, ka šodien viņai viņš patīk, bet jau pēc dienas viņai šis cilvēks vairs nepatīk! Tikai pacietību – 24 h un viņa atkal būs Jūsu!

 

About