MĪLESTĪBAS HOROSKOPS. Zodiaka zīmju raksturojums – MEŽĀZIS, ŪDENSVĪRS, ZIVIS

Turpinām rakstīt par Zodiaka zīmju pārstāvjiem mīlas jomā – kādi viņi ir, kā uzvedas un vai viņi vispār ir spējīgi uz patiesu mīlestību. Šajā rakstā izzināsim Mežāžus, Ūdensvīrus un Zivis. 

Vai Tu jau esi bijis iemīlējies? Varbūt izbaudi to tagad vai tikai sapņo par šo brīnišķīgo notikumu, kad beidzot satiksi to īsto un vienīgo? Lai kā arī būtu, katrs no mums šajā piedzīvojumā dodas, ņemot līdzi atšķirīgus ekipējumus, tāpēc slaīdzināt mūs visus pilnīgi noteikti nevar. Kāds Tu esi mīlestībā un ko no tās sagaidi? To mē centīsimies noskaidrot šajā rakstā, kuram pilnīgi noteikti būs neliela sarkasma pieskaņa.

MEŽĀZIS  

Šajā zīmē dzimušie spēj mīlēt, bet viņiem tas diezgan slikti sanāk, tāpat kā tiem, kas ar viņiem ir kopā, jāuzdod sev jautājumus – vai Mežāzi ir iespējams mīlēt? Viņu domu gājiens brīžiem ir neizdibināms, viņu konservatīvisms ir neciešams un… vispār viņi vienkārši ir ļoti neciešami, bet Jūs viņus mīlēsiet! Saprotiet, viņi grib, lai Jums būtu labāk un viņi zina, kā to panākt, respektīvi, kas Jums jādara, lai Jūs būtu laimīgi, viņi zina, kā jādzīvo pareizi, un, ja Jūs tā neuzskatāt, tad viss būs slikti! Mīliet Mežāžus un atmetiet visas savas cerības uz savu nepareizo dzīvi, dzīvosiet pareizi pēc Mežāža ieskatiem!

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem noteikti ne reizi vien ir uzdots jautājums par to, vai viņi vispār ir spējīgi izjust emocijas. Jā, tas vēl joprojām ir diskutabls jautājums, lai gan arī šajā zīmē dzimušie ir tikai cilvēki, kas ir spējīgi gan smieties, gan raudāt, tātad arī Jūs, mīļie Ūdensvīri, jūtat emocijas, taču ar to izrādīšanu Jums iet pagrūti. Jūsu otrajai pusītei var likties, ka Jums ir vienalga, jo visas pazīmes par to liecina, taču Jūs zināt, ka, lai arī kā Jums negribētos domāt, ka Jums ir vienalga, tā nav. Kā mēdz teikt: “Vienaldzība ir tikai nogurums. Atpūties!” Jūs esat spējīgi mīlēt un kaut kur dziļi savā sirdī, kas Jums nemaz it kā nav, Jūs vēlaties mīlēt un būt mīlēti, taču tajā pašā laikā Jūs esat pārāk nepārliecināti par sevi, lai kam tādam ļautos. 

ZIVIS 

Labrīt, Zivtiņ! Pamodies no sava sapņa? Jā, kurš gan nav informēts par to, ka šajā zīmē dzimušie ar abām kājām ir vismaz 10 cm virs zemes! Ar Jums nav viegli, lai gan parasti Jūs domājat, ka Jums nav viegli. Jāsaka gan, ka mīlat Jūs, protams, stipri, tāpēc nenosmacējiet ar savu mīlestību līdzcilvēku, jo viņam šī nasta var būt par smagu. Šajā zīmē dzimušie ir uzticami un lojāli, bet tajā pašā laikā, lai noturētu savu mīļoto, ir gatavi izmantot visas metodes, arī nekrietnās, bet nesatraucieties par to, jo karma visu nolīdzinās, un Jūs atkal būsiet laimīgi!

About