MĪLESTĪBAS HOROSKOPS nedēļai no 4. līdz 10. martam

AUNS

Aunu gaida nemierīga, bet visnotaļ labvēlīga nedēļa. Otrdiena, ceturtdiena un sestdiena var atnest pārmaiņas, taču pilnīgi noteikti nav vērts akli uzticēties apstākļiem un plūst pa straumi. Krāpšanas un nodevības risks palielināsies vairākas reizes, tāpēc Auniem jādomā par to, kā uzlabot savas attiecības.

VĒRSIS

Pašreizējā nedēļa, kā arī viss marts kopumā, ir ļoti labi piemērots tam, lai stiprinātu savu attiecību saites, taču Urāna pāreja var radīt dažas problēmas. Astrologi iesaka no 6. marta līdz 10. martam nepadoties planētas provokācijām un kontrolēt  savu emocionālo stāvokli, pretējā gadījumā tas var novest pie skandāla.

DVĪŅI

Šajā nedēļā Dvīņiem būs jānoskaņo sevi uz panākumiem mīlestībā, jo, ja mēs uz pasauli skatāmies caur negatīvisma prizmu, tad arī notikumi privātajā dzīvē var iegūt negatīvu nokrāsu. Piektdien var tikt izjaukti romantiskie plāni vakaram, palielināsies iekšējo pretrunu un viltus šaubu risks.

VĒZIS

Aktīvais Jupiters – tuvojošos pārmaiņu zīme. No 7. marta līdz 9. martam astrologi iesaka Vēžiem nepretoties tendencēm un uzticēties dzīves plūsmai. Piekāpjoties tagad, jūs varat sasniegt jaunu attiecību attīstības posmu.  Nozīmīgākā nedēļas diena ir piektdiena. Jupitera un Venēra aspekts ļaus Vēžiem atrast sevī spēku un apņēmību uzņemties iniciatīvu un satuvināties ar mīļoto cilvēku. Galvenais ir atšķirt mīlestību un enerģētiskās pieķeršanās.

LAUVA

Lauvas šajā nedēļā piedzīvos ļoti daudzas tikšanās, tostarp negaidītas, spontānas iepazīšanās. Tiem, kuri vēl tikai meklē savu mīlestību, astrologi iesaka būt aktīvākiem tiem, jo pastāv liela iespējamība, ka jūs to atradīsiet jau šajā marta nedēļā. Pārējiem pārstāvjiem jāpievērš uzmanība problēmām attiecībās – Saules un Saturna apvienošanās sestdien palīdzēs novērst attiecību izjukšanu un izkļūt no krīzes.

JAUNAVA

Jaunavām ir pienācis pārmaiņu laiks. Pirmās pāris dienas ir vērts veltīt  plānošanai un risku izvērtēšanai, jo pēc tam būs jāsper kāds ļoti drosmīgs solis. Astrologi brīdina, ka, ja tagad netiks pieņemti nekādi lēmumi, zvaigznes jūsu dzīves ceļou izvēlēsies pašas, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem,  ir vērts ņemt ņemt dzīvi savās rokās.

SVARI

Svariem šajā nedēļā var izjukt visi romantiskie plāni, tāpēc astrologi Jums iesaka sagatavoties spontānām situācijām un divdomīgiem piedāvājumiem no partnera puses, it īpaši piektdien. Var nākties iedvest savās attiecībās jaunas vēsmas. Notikumu attīstību lielā mērā noteiks domu spēku.

SKORPIONS

Nākamā nedēļā ļoti daudzus Skorpionus iepriecinās ar pozitīvām pārmaiņām. Astrologi neiesaka atlikt savus plānus, kas attiecināmi uz attiecību uzlabošanu. Ļoti veiksmīgs iepazīšanās periods, it īpaši, ja esat noskaņojušies uz panākumiem.

STRĒLNIEKS

Jupitera pozitīvā ietekme visspēcīgāk būs jūtama no 7. līdz 9. martam. Tas varētu būt pagrieziena punkts personiskajās attiecībās. Saskaņā ar astroloģisko prognozi Strēlniekus gaida veiksmes mirkļi –  izdosies novērst konfliktus, atrisināt attiecības un noskaidrot daudzas sarežģītas situācijas. Jupitera darbība palīdzēs pretoties nenoteiktībai un ievirzīs attiecības pilnīgi jaunā garīgajā līmenī.

MEŽĀZIS

Mežāžus šajā nedēļā sagaida visnotaļ nenozīmīgas, taču nepatīkamas situācijas. Enerģijas svārstību dēļ var rasties sarežģījumi attiecībās, kas kļūs par iemeslu aizdomām un greizsirdībai. Jums pilnīgi noteikti nevajadzētu no mušas uzpūst ziloni un vainot savu mīļoto bez jebkādiem pierādījumiem.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem šajā nedēļā būs iespēja tikt galā ar problēmām attiecībās. Ja partneris kaut ko slēpj, zvaigznes uz to norādīs, ja gaidāma grūta izvēli, tās jums pateiks, kādu ceļu ir vērts iet. Piektdien gaidāmi panākumi romantiskajā dzīves sfērā, tai skaitā mīlestības meklējumos.

ZIVIS

Jūsu dzīve pavisam drīz izmainīsies. Planētu ietekme atsauksies uz emocionālo un garīgo stāvokli, tāpēc jums nevajadzētu pieņemt sasteigtus lēmumus. Daudz labāk būtu pavērot savas attiecības no malas.

 

About