MĪLESTĪBAS HOROSKOPS. Zodiaka zīmju raksturojums – SVARI, SKORPIONS, STRĒLNIEKS

Turpinām rakstīt par Zodiaka zīmju pārstāvjiem mīlas jomā – kādi viņi ir, kā uzvedas un vai viņi vispār ir spējīgi uz patiesu mīlestību. Šajā rakstā izzināsim Svarus, Skorpionus un Strēlniekus!

Vai Tu jau esi bijis iemīlējies? Varbūt izbaudi to tagad vai tikai sapņo par šo brīnišķīgo notikumu, kad beidzot satiksi to īsto un vienīgo? Lai kā arī būtu, katrs no mums šajā piedzīvojumā dodas, ņemot līdzi atšķirīgus ekipējumus, tāpēc slaīdzināt mūs visus pilnīgi noteikti nevar. Kāds Tu esi mīlestībā un ko no tās sagaidi? To mē centīsimies noskaidrot šajā rakstā, kuram pilnīgi noteikti būs neliela sarkasma pieskaņa.

 

SVARI 

Ak, Svari, Jūs nevarat iedomāties, kā Jūsu otrajai pusītei ar Jums ir paveicies un tajā pašā laikā nepaveicies! Ārēji Jūs pilnīgi noteikti necenšaties pārvērsties par Bārbijām un Keniem, bet iekšēji Jūs vēlaties būt ideāli. Jāsaka gan, ka šīs zīmes vīriešiem tas padodas daudz labāk par Svaru zīmē dzimušajām sievietēm, kuras reizēm savu perfektumu slēpj zem savas haosa maskas. Lai vai kā, ja Jūsu mīļotā vai mīļotais pēc horoskopa zīmes ir Svari, Jums ir tik ļoti paveicies, jo… viņi ir bezgala mīlošas būtnes, kas nav tendētas uz neuzticību, tāpēc gatavojieties tam, ka drīzāk krāpsiet Jūs nevis viņi, kā arī viņu gādīgums ir zelta vērtē, taču Jums ir tik ļoti nepaveicies, jo, lai visus šos labumus baudītu, Jums ir jāpiekrīt viņu viedoklim, respektīvi, jācenšas rast kompromiss (vismaz tā viņi to sauc). 

SKORPIONS

Te roku rokā iet mīlestība un naids. Viņi var Jūs mīlēt un ienīst vienlaicīgi, kas varbūt pat ir vislabākā kombinācija, jo tikai viņu mīlestību vai naidu Jūs, visticamāk, nespēsiet pārdzīvot. Un, lai gan ļoti daudziet šķiet, ka Skorpioni pēc savas dabas ir neuzticīgi, tā nebūt nav – šīs zīmes pārstāvjus var saukt par vieniem no visuzticamākajiem, tāpēc nerīkojiet greizsirdības scēnas, jo Skorpioni Jums tās vienā brīdī vairs nespēs piedot. Viņi mīl līdz galam – gan šajā zīmē dzimušās sievietes, gan vīrieši, viņi vienkārši apzinās savu vērtību, tāpēc varbūt tik daudziem liekas iedomīgi, kā arī, kurš gan nav informēts par Skorpiona zīmē dzimušo valdzinājumu un seksualitāti, kas ir viens no iemesliem, kāpēc tik daudzi viņus iekāro!

STRĒLNIEKS

Sāksim ar šīs zīmes vīriešiem, kas patiesībā šajā sfērā var likties pilnīgi neveiksminieki! Tas tā ir tāpēc, ka ne jau viņi ir nelaimes čupiņas, kurus neviena sieviete neiekāro, bet gan tāpēc, ka viņi paši to negrib. Viņi līdz pēdējam turas pretī visam, kas saistīts ar mīlestību, jo tā taču ir tik abstrakta un nevienam nevajadzīga, turklāt viņiem taču nav jūtas! Vai Strēlnieki vispār kaut ko jūt? Jūt, jūt! Vismaz daiļā dzimuma pārstāves. Varbūt viņas nav spējīgas uz kaut ko tik krāšņu kā “Titānikā” parādītais mīlas stāsts, bet viņām tas arī nav vajadzīgs, jo beigu beigās tur bija tikai vieni vienīgi puņķi un asaras, tāpēc viņas dod priekšroku stabilai mīlestībai.

About