MĪLESTĪBAS HOROSKOPS. Zodiaka zīmju raksturojums – VĒZIS, LAUVA, JAUNAVA

14. februāris jau pagājis, mīlestības svētki atzīmēti, taču tas nebūt nenozīmē, ka mums par to būtu jāaizmirst ikdienas steigā, jo mīlestība ir jāsvin katru dienu, ja jau esi to atradis un iepazinis!

Vai Tu jau esi bijis iemīlējies? Varbūt izbaudi to tagad vai tikai sapņo par šo brīnišķīgo notikumu, kad beidzot satiksi to īsto un vienīgo? Lai kā arī būtu, katrs no mums šajā piedzīvojumā dodas, ņemot līdzi atšķirīgus ekipējumus, tāpēc slaīdzināt mūs visus pilnīgi noteikti nevar. Kāds Tu esi mīlestībā un ko no tās sagaidi? To mē centīsimies noskaidrot šajā rakstā, kuram pilnīgi noteikti būs neliela sarkasma pieskaņa.

 

VĒZIS 

Ak, perfektie! Vismaz Jums tā patiktu domāt, ka neviens šajā pasaulē nav perfektāks par Jums, taču, ja arī ārēji Jūs varat sevi pārvērst par Bārbijām un Keniem, tad iekšēji Jūs esat pilnīgs haoss, kas, protams, var būt arī perfekts haoss. Šajā zīmē dzimušie pilnīgi noteikti var lepoties ar savu vēlmi salikt visu savu dzīvi pa plauktiņiem, sievietēm tas parasti tā arī neizdodas, bet vīriešiem var sanākt, ja labi pacentīsies un pietiks tam spēka. Vēži ir ļoti gādīgi, taču neuzticīgi, un arī tas attiecas uz abiem dzimumiem. Labā ziņa – šīs zīmes vīrietis spēs veltīt uzmanību visām, izņemot savai sievai, bet viņš ļoti centīsies. Jābrīdina gan, ka Jūsu otrā pusītē vienā jaukā dienā sapratīs, ka vairs neatrodas pozīcijā nr. 1 Jūsu dzīvē. Šajā zīmē dzimusī sieviete pievērsīsies visiem stiprā dzimuma pārstāvjiem, kas liek viņai justies iekārojamai, bet mīlēs savu “veco kara cirvi”, kas kā Onslovs no seriāla “Smalkais stils”, skatoties TV un graužot čipsus, viņu uzticīgi gaidīs mājās.

JAUNAVA

Šajā zīmē dzimušie pilnīgi noteikti var lepoties ar savu vēlmi salikt visu savu dzīvi pa plauktiņiem, ko gan viņiem parasti neizdodas izdarīt, jo tā ir tikai vēlme, kuru nav spēka īstenot, jo viss taču ir tik slikti. Jums patīk satīties, sapīties… un visu sačakarēt, bet pēc tam ir jāuzņemas atbildība. Ja nē, varat paļauties uz karmu. Tieciet man, sadraudzēsieties! Jūs esat gādīgi un rūpīgi, mīlestības pilni, bet tā mīlestība tāda pliekana, trūkst kaisles, bet to Jūs noteikti protat atrast, un tā Jūs atrodat arī neuzticību sevī. Ja vīriešu kārtas pārstāvji to ir gatavi darīt mūžīgi mūžos, uzņemties atbildību mīlēt divas sievietes, tad šajā zīmē dzimušās sievietes par to nav tik pārliecinātas, ka viņās varētu būt tik ļoti daudz mīlestības, tāpēc var pienākt brīdis, kad viņas izšķiras par labu vienam no saviem mīļotajiem, bet tā ir ļoti reta parādība, kuru viņas pašas varbūt pat gaida, bet tā arī nesagaida. 

LAUVA

Ak, Lauvas, eksperti mīlas jautājumos un ne tikai! Un, ja vēl neesam eksperti, tad drīz būsiet, jo tie grāmatu kalni, kas Jums mājās vai lekcijas, kas “nokačātas” telefonā, Jums pilnīgi noteikti palīdzēs par tādiem kļūt. Un tad Jūs sāksiet mācīt savas otrās pusītes – kā vajag, kā nevajag, ko Jūs gribat un ko Jūs negribat, jo viņi taču nesaprot! Jums ir nepieciešams vislabākais, bet ideālu cilvēku nav, tāpēc Jūs paši ķersieties klāt pie to izveidošanas. Varbūt Jums izdodas, taču ņemiet vērā, ka mīlestība nav ieliekama rāmjos. Spēt pielāgoties ir laba īpašība, bet uzspiest otram savu viedokli vai vēlēties viņu mainīt? Jā, protams, Jūs esat Lauvas, un arī tā ir laba īpašība!

About