MĪLESTĪBAS HOROSKOPS VISĀM ZODIAKA ZĪMĒM 16. – 21. FEBRUĀRIS

Lai gan Valentīndiena jau aizvadīta, tas nebūt nenozīmē, ka mums ir jāaizmirst par mīlestību un tās izpausmēm, tai skaitā romantiku.

Tāpēc šajā februāra nedēļā ir ļoti svarīgi nepazaudēt šo mīlestības dienas sajūtu, jo mīlestību ir jāsvin ne tikai kādā konkrētā dienā, bet visas dzīves garumā, līdz ar to atļausimies svinēt ar puķu pušķiem, romantiskiem vakariem, garām pastaigām, mīļuma pilniem acu skatieniem un apskāvieniem, rūpēm un siltiem vārdiem vismaz reizi nedēļā, nevis reizi gadā.

AUNS

Auni, dzīvē galvenais nav, cik reizes Tu ieelpo, bet gan tas, cik mirkļi Tevi atstāj bez elpas, tāpēc nebaidieties mīlēt, nebaidieties piedzīvot nelaimīgu mīlestību. Jā, protams, var arī nesanākt, bet vai tāpēc ir jāatsakās no kaut kā, ko šobrīd tik ļoti vēlaties? Neaizmirstiet, ka arī nelaimīga mīlestība ir mīlestība un ka var arī sanākt, bet beigu beigās jau cilvēks nožēlo to, ko nav izdarījis, nevis to, ko ir.

VĒRSIS

Ak, mani greizsirdīgie Vērši, mīlestībā Jūs protat sagraut visu savā ceļā. Jums šajā nedēļā jāsaprot, ka mīlestība vispirms ir brīvība. Brīvība nav savienojama ar barjerām un ierobežojumiem. Vienīgais iespējamais solis priekš mīlestības ir atbrīvoties no visa liekā, kas aizšķērso tās ceļu. Mīlestībā nevajag domāt, plānot, ciest par pagātni, just greizsirdību – nevajag neko. Vajag vienkārši atvērt savas jūtas un mīlēt!

DVĪŅI

Mīlestība nav Tavā varā. Tā atnāk un ir Tevī. Un Tu savādāk nevari. Un savādāk arī nevajag. Jums jāsaprot, ka arī tad, kad liekas, ka nevajag un Jūs nemaz negribat, vajag ļauties, vajag ļaut mīlestībai pārņemt sevi un turēt pie sevis tik ilgi, cik vien daudz spēka ir to darīt.

VĒZIS

Mīļais Vēzīti, Tu taču patiesībā esi tik ģimenisks! Un ir pienācis laiks to pieņemt un uz to tiekties, bet tam būs nepieciešams, vai nu beidzot pamanīt to cilvēku, kas ir blakus, kamēr viņš vēl ir blakus, un pateikt viņam to. Mīļumā. Vai arī atlaist pieradumu un beidzot atrast mīlestību. Tas nemaz nav tik grūti, jo reizēm mēs pat tā īsti neapzināmies to, cik patiesībā ir viegli šķirties no tā, kas vēl vakar mums likās tāds, ka to nekad nevarētu pamest.

LAUVA

Tas ir īstais mīlestības laiks, kad domājam, ka tikai mēs esam spējīgi mīlēt un neviens nekad tā nav mīlējis kā mēs, un neviens vairs tā arī nemīlēs pēc mums. Un tas ir krāšņākais laiks mūsu dzīvēs, bet, lai to piedzīvotu, Lauvām būtu jāsaprot tas, ka Jums beidzot ir jāatveras mīlestībai, nevis jāmēģina noliegt viss, kas ar to saistīts. Jā, Jūs esat stipras, Jūsu mīlestība pret sevi ir krāšņa, bet ļaujiet arī citiem sev sniegt šo mīlestības krāšņumu.

JAUNAVA

Jaunavas, Jūs, protams, esat spējīgas mīlēt krāšņi un ziedoties šīs mīlestības vārdā, bet šajā nedēļā Jums vajadzētu pievērst uzmanību tam, ka cilvēkam tomēr ir jāiemācās sadalīties. Tā, lai vismaz gabaliņš paliek arī sev pašam.

SVARI

Svariem šajā nedēļā būtu vērtīgi atcerēties to, ka mīlestību nevar uzdāvināt Ziemassvētkos, tās trūkumu nav iespējams kompensēt labdarības akcijās. Mīlestību var tikai dzīvot! Atlaidiet pagātni un dzīvojiet!

SKORPIONS

Ak, iekārojamie Skorpioni, Jums šajā februāra nedēļā vajadzētu nedaudz padomāt par to, kas ir mīlestība un kas ir iemīlēšanās, jo runā, ka tas nav viens un tas pats. Varbūt ir pienācis laiks pārstāt iemīlēties un sākt mīlēt?

STRĒLNIEKS

Otra cilvēka vērtību mūsu dzīvē nosaka tas, ko viņā esam ieguldījuši – emocijas, laiku, naudu… Tikai nevajag to visu uzskaitīt. Strēlniekiem šajā nedēļā vajadzētu par to aizdomāties.

MEŽĀZIS

Reizēm, gribot saudzēt, mēs patiesībā ar otru izrīkojamies kā ar suni, kam asti cērt nost pa gabaliņiem. Reizēm nevajag gaidīt nākamo pirmdienu, 1. martu vai 2022. gadu. Reizēm vajag izbeigt visu tūlīt un tepat, un atvērties jaunam sākumam.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri, Jums šajā nedēļā zvaigznes iesaka novest visas lietas līdz galam, jo vienalga mīlestība vai atriebība, bet nevienu darbu neatstāj nepabeigtu, citādi tas piebeigs Tevi.

ZIVIS

Zivtiņas arī šajā nedēļā lidināsies pa mākoņiem, bet varbūt tomēr ir pienācis laiks nolaisties vismaz pāris metrus virs zemes?! Atcerieties to, ka dzīve ir komēdija tiem, kas domā, bet traģēdija tiem, kas jūt. Varbūt šajā februāra nedēļā gribat paskatīties komēdiju?

About