Nedēļas horoskops no 11. līdz 17. martam

AUNS

Jums šajā nedēļā radīsies iespēja nodemonstrēt savas spējas. Izdosies labot nesenā pagātnē pieļautas kļūdas. Jūs varat paļauties arī uz savu draugu un radu palīdzību, kuri dažādu iemeslu dēļ jūtas Jums par kaut ko pateicīgi. Darbā noteikti izrādiet iniciatīvu, jo šajā jomā Venēra Jums dāvās veiksmi. Arī mīlestībā ir sagaidāmas būtiskas pārmaiņas. Dažas iepazīšanās var būt liktenīgas.

VĒRSIS

Marss Jums šajā nedēļā dāvās optimismu. Veiksies ne tikai mīlestībā, bet arī profesionālajā jomā un finanšu lietās. Iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem, apspriediet ambiciozus nākotnes plānus, neesiet pārāk pieticīgi.

DVĪŅI

Iespējams, ka dažas no problēmām, ar kurām esat saskāries, šajā nedēļā Jums liksies lielākas nekā tās ir patiesībā. Darbā pārskatiet rēķinus, oficiālos jautājumus un izvairieties no neskaidrībām. Mīlestībā Jums būs ļoti grūti slēpt savas emocijas.

VĒZIS

Ir  pienācis uzņemties visas sarežģītās lietas, jo šajā nedēļā veiksme būs Jūsu pusē. Neskatoties uz sākotnējām grūtībām, Jums izdosies paveikt ļoti daudz. Rīkojieties ātri, runājiet atklāti, neslēpieties aiz tiem, kas ir spēcīgāki par jums. Mīlestībā šī nedēļa Jums sola romantiskus mirkļus. Pastāv liela iespēja, ka vientuļie šīs zīmes pārstāvji atradīs jaunas attiecības.

LAUVA

Jūs šajā nedēļā sapratīsiet, ka daudz kas Jūsu dzīvēs ir atkarīgs no tā, ko domā vai dara citi cilvēki. Kāda lēmumi var izraisīt Jūsos satraukumu un novest pie konflikta. Nepadodieties to cilvēku gribai, kuri domā tikai par savām interesēm. Galu galā, Jums izdosies atjaunot kārtību un atrast vairāk laika sev.

JAUNAVA

Jūs šajā nedēļā izlemsiet izvairīties no riskantām situācijām un nepatīkamiem cilvēkiem. Pievērsiet lielāku uzmanību jautājumiem, kas saistīti ar mājām un ģimeni, jo var rasties pārpratumi ar radiniekiem. Brīvdienās noteikti nelaidiet garām izdevību izklaidēties.

SVARI

Jūs šajā nedēļā sajutīsiet optimisma pieplūdumu. Izbēdziet no rutīnas, ienesot savā ikdienas grafikā pārmaiņas. Savus panākumus privātajā dzīvē turiet noslēpumā, jo apkārtējo skaudība var kaitēt Jūsu nākotnes plāniem.

SKORPIONS

Jūs šajā nedēļā gaida pārsteigumi. Kāds rīkosies citādāk, nekā bijāt gaidījuši, līdz ar to būsiet spiesti mainīt savus plānus, taču nekrītiet panikā, jo Jūs ar visu ļoti labi tiksiet galā. Mīlestībā Jūs gaida jauni kārdinājumi.

STRĒLNIEKS

Jums šajā nedēļā daudz lielāku uzmanību vajadzētu pievērst ģimenes lietām. Ir laiks apspriest kopīgus plānus. Intuīcja Jūs nepievils, visi būs apmierināti ar Jūsu priekšlikumu, un Jūs sajutīsieties vajadzīgs. Brīvdienās vajadzētu pievērsties ne tikai atpūtai, bet arī rūpēm par savu veselību.

MEŽĀZIS

Saturns palīdzēs Jums aplūkot dažus sarežģītus jautājumus no citas puses. Mīlestībā Jūs gaida patīkami pārsteigumi. Pagātne atgriezīsies un pieprasīs pieņemt lēmumu. Uzticieties savai intuīcijai, nevis apkārtējo viedoklim – tas Jums nāks tikai par labu.

ŪDENSVĪRS

Jupiters Jūs šajā nedēļā padarīs mierīgus un pat mazliet slinkus. Jūs zaudēsiet vēlmi rīkoties. Atslābinieties un neprasiet no sevis pārāk daudz. Problēmu gadījumā lūdziet palīdzību apkārtējiem. Vienkārši atpūtieties!

ZIVIS

Jums  šajā nedēļā pilnīgi noteikti nav jāuztraucas. Pienākumu būs daudz mazāk, bet iespējas iepazīties ar interesantiem cilvēkiem – vairāk, turklāt tieši tam arī šī nedēļa ir ļoti labi piemērota, taču izvairieties no tiem, kas Jums nepatīk.

About