NEDĒĻAS HOROSKOPS. 13. – 19. maijs

Maijs ir jau pusē un pavasari pavisam drīz nomainīs vasara, tāpēc mums pamazām jāsāk gatavoties atvaļinājumu sezonai!

Šajā nedēļā gan vasaru sajust vēl neizdosies, vismaz ne laikapstākļu ziņā, taču kāda šī nedēļa solās būt katram no mums citās dzīves sfērās?

To mums palīdzēs noskaidrot šīs nedēļas horoskops, kas paredz to, ka kopumā nedēļa nebūs viegla, taču tas nenozīmē, ka tāpēc tā būs slikta. Kādam šajā nedēļā pilnīgi noteikti veiksies vairāk, kā, piemēram, Skorpioniem, kas ir šīs nedēļas laimes luteklīši, un kādam mazāk, galvenais – domāt pozitīvi un izbaudīt gan labos, gan  ne tik labos dzīves mirkļus!

 

SKORPIONS 

Skorpioni ir šīs nedēļas lielākie veiksminieki. Īpaši labi Jums veiksies tieši biznesā. Daudz ideju, jaunu stratēģisko kustību, vēlme mācīties un mācīt – tas viss Jūs gaida šajā nedēļā. Ņemiet vērā to, ka visiem Jūsu soļiem ir jābūt labi pārdomātiem, nerīkojieties pēkšņi.

Labvēlīgās dienas: 13., 14., 16. – 18. maijs

AUNS 

Gan veci, gan jauni, gan sievietes, gan vīrieši, gan precēti, gan neprecēti – visi Auni ideāli pavadīs 2019. gada maiju-jūniju. Jums būs ļoti daudz darāmā, jo šis ir īstais laiks, lai piepildītu savus sapņus, taču neaizmirstiet arī par atpūtu. Šī nedēļa Jums solās atnest negaidītu veiksmi finansiālā ziņā, tāpēc rīkojieties un nepalaidiet garām savu iespēju! Un vēl viena laba vēsts – šis periods ir ļoti labvēlīgs bērniņa ieņemšanai.

Labvēlīgās dienas: 13., 16. – 19. maijs.

LAUVA 

Lauvām šajā nedēļā ir jāparāda, kurš ir zvēru karalis un kurš mājās saimnieks. Parādīsies vēlme uzvarēt, pierādīt savu taisnību, pārveidot apkārtējo pasauli. Šī nedēļa atnesīs arī iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Labvēlīgās dienas: 13., 14., 16., 17. maijs

DVĪŅI 

Jums šajā nedēļā viss padosies ļoti viegli, ko noteikti vajag arī izmantot, ieviešot kārtību gan mājās, gan darbā, kā arī saliekot pa plauktiņiem jau daudzus gadus krājušos jautājumus un problēmas. Veiksme būs ar Jums!

Labvēlīgās dienas: 13., 16., 17. maijs

MEŽĀZIS 

Pastāv liela iespējamība, ka, ieklausoties kāda padomos, uzkāpsiet uz vecajiem grābekļiem. Un , jā, nāksies veltīt ļoti daudz laika tam, lai radušās problēmas atrisinātu. Atmosfēra būs diezgan sakāpināta, taču nezaudējiet par sevi pārliecību, Jums viss izdosies!

Labvēlīgās dienas: 13., 14., 17., 18. maijs

ZIVIS 

Jūs šajā nedēļā var piemeklēt strīdi ar tuviniekiem. Lai no tiem izvairītos, nekautrējieties atzīt to, ka Jums nav taisnība un iziet uz kompromisiem. Rūpīgi izanalizējiet situāciju un ieskatieties dziļāk sevī, tur arī meklējot problēmas cēloni.

Labvēlīgās dienas: 17. maijs

STRĒLNIEKS 

Iespējams, ka šajā nedēļā negaidīti par sevi atgādinās vecie sakari un draugi no pagātnes. Liktenis Jums kārtējo reizi dos iespēju izmainīt notikumu gaitu sev par labu, taču nav vērts lidināties pa mākoņiem un sapņot, stāviet ar abām kājām uz zemes, izrādot maksimālu piesardzību.

Labvēlīgās dienas: 15., 19. maijs

JAUNAVA 

Jums šis būs pārdomātas rīcības periods, tāpēc ir ļoti svarīgi izrādīt patstāvību un izturību, nepadodoties provokācijām. Mazāk klausieties tenkās un pilnīgi noteikti uz tām nereaģējiet.

Labvēlīgās dienas: 13., 18. maijs

SVARI

Jums noteikti nav vērts rēķināties ar mierīgu nedēļu. Šis periods ir ļoti labvēlīgs savu interešu aizstāvēšanai, it īpaši finanšu jomā. Problēmas gaidāmas saskarsmē ar tuviniekiem, taču Jūs spēsiet rast kompromisu.

 

Labvēlīgās dienas: 13., 19. maijs

VĒRSIS 

Vēršiem šis ir pārmaiņu laiks, kurā jācīnās ar savu konservatīvismu. Laikam piemīt tendence visu izmainīt – viss vecais aiziet, jaunais atnāk. Kopumā šī nedēļa solās būt visnotaļ pozitīva, taču būs divas emocionāli ļoti smagas dienas – 16. un 17. maijs, taču Jums jācenšas izturēt spriedzi.

Labvēlīgās dienas: 15. maijs

ŪDENSVĪRS 

Jums šī nedēļa paies visnotaļ mierīgi. Jūsu iekšējā pārliecība palīdzēs Jums sasniegt balansu ļoti daudzās dzīves sfērās. Arī finanšu jomā gaidāms mierīgs periods, tā kā droši varat atslābt.

Labvēlīgās dienas: 13.,19. maijs

VĒZIS

Jums veiksme šajā nedēļā ies secen, taču par to nebūt nav jābēdā. Mēģiniet atpūsties, atslēdzoties no apkārtējās pasaules un mēģinot saprast sevi, savas vēlmes un tālākos plānus, kurus Jums jau pavisam drīz būs iespēja piepildīt.

Labvēlīgās dienas: 13. maijs

 

 

 

 

About