NEDĒĻAS HOROSKOPS VISĀM ZODIAKA ZĪMĒM 16. – 21. FEBRUĀRIS

Februāris ir jau pusē, un pavasaris vairs nav aiz kalniem, līdz ar to šajā nedēļā mums visiem jāsāk uzņemt lielāki apgriezieni un jākaļ lielie nākotnes plāni, taču pagaidām tos labāk paturēt pie sevis. Lai nenoskauž!

Ja no 16. līdz 21. februārim visu savu enerģiju koncentrēsim uz to, lai patiešām visu saliktu pa plauktiņiem un izstrādātu konkrētu rīcības plānu tam, kā piepildīt iecerēto, tad, ļoti iespējams, ka jau martā mums izdosies ieraudzīt pirmos rezultātus, kas solās būt patiešām iespaidīgi.

Tāpēc šajā februārā nedēļā nebaidīsimies darīt vairākas lietas vienlaicīgi, tajā pašā laikā cenšoties saglabāt iekšēju mieru un radot labu augsni ideju ģenerēšanai, divos vārdos – gatavojamies pavasarim!

AUNS

Ticībā ir lietas, kas ir neapstrīdamas, par kurām nedrīkst debatēt, kurās brīvība, liberalitāte vai demokarātija ir postoša. Balts ir balts, melns ir melns, un kas gan mēs tādi esam, ka varētu to sākt apšaubīt?! Lūk, mani mīļie Auni, varbūt ir laiks saprast, ka reizēm nav ne labi, ne slikti, reizēm ir tieši tā, jo tas vienkārši ir normāli. Tā jābūt.

VĒRSIS

Nožēlojams ir tas, kas nekad nav sapņojis. Sapņi piepildās vien tiem, kas tos sapņo un tic, tāpēc, spītīgie Vērši, sapņojiet un ticiet, ticiet ne tikai saviem sapņiem, bet paši sev, jo Jūs varat. Jūs varat visu, ja vien Jūsos ir tā dzirksts, kas liek iet uz priekšu! Šī nedēļa būs tieši par to – atrodiet dzirskti sevī un dariet! Dariet to, ko Jūs vēlaties, nevis to, ko citi vēlas, lai Jūs darītu.

DVĪŅI

Nečīkstēsim, ja reizēm jūtamies par maz mīlēti, par maz laimes lutināti. Laime taču nav reiz izdota garantijas vēstule uz aizmūžiem. Ak, sarežģītie un trakie Dvīņi, šajā februāra nedēļā Jums būs jāiemācās arī skumt, būt depresīviem, bet nepārdzīvot par to tik ļoti, jo tas ir tikai normāli, un atcerieties, ka reizēm tieši šie depresīvās melanholijas brīži ir tie, kas dod dubultu spēku dzīvot tālāk.

VĒZIS

Vēžiem šajā nedēļā ir vērts atcerēties, ka pats diženākais pasaulē ir prasme piederēt sev. Jūs bieži vien esat pārāk pieķērušies citiem, dzīvojat citu dzīves caur savu dzīvi. Ir pienācis laiks to mainīt, atbrīvojieties no visa liekā, kas Jums traucē būt pašiem sev!

LAUVA

Īstam talantam nejaušības ceļu aizsprostot nevar. Ja iekšā patiesi kas labs, agri vai vēlu iznāk ārā. Noteikti iznāk. Ja neiznāk, tad nav vērts pinkšķēt, nieki vien bijuši. Tāpēc, manas karaliskās Lauvas, šī nedēļa ir par to, lai saprastu, vai Jūsos tiešām ir kas labs, ar ko iesākt šo pavasari!

JAUNAVA

Jaunavām šajā nedēļā jāsaprot, ka mūsu ideālais “es” vienmēr būs vismaz kripatiņu labāks, cēlāks un bagātāks nekā reālais. Un ka tieši tā tam arī jābūt. Ar savu ideālu ir tāpat kā ar šī brīža situāciju, kurā mums visiem jāievēro nosacījums ieturēt 2 m distanci. Stāviet lepni blakus savam ideālam, priecājoties par to, ka esat tam tik tuvu, bet neesat to sasniegušas, jo vēl divi soļi un… paliksiet bez mērķa!

SVARI

Ak, Svari, ticiet brīnumiem! Kad kļūstat pieauguši, Jūs aizmirstat par brīnumiem, par sapņiem un dzīves maģiju, bet tieši tas viss mums palīdz radīt ko jaunu un sasniegt jaunas virsotnes. Šajā februārā nedēļā uzdrīkstieties sapņot, jo, pat apzinoties, ka par realitāti šie sapņi diez vai pārvērtīsies, tie ļauj ticēt, cerēt un dzīvot alkaināk.

SKORPIONS

Skorpioni šajā nedēļā var rast ģeniālas idejas, kas līdz ar pavasari var atnest milzu panākumus, ja vien tās šaubas neizsitīs viņus no sliedēm, bet, mani dzēlīgie Skorpioni, atcereties to, ka šaubas (par sevi, par mērķiem, vajadzībām un līdzekļiem) ir saprāta pazīme. Tām ir līdzsvarojošs raksturs. No tām nav jābaidās, šaubas neliecina par to, ka Jūs piedzīvosiet neveiksmi, šaubas liecina par to, ka Jūs esat pietiekami gudri, lai realizētu savas idejas arī bez veiksmes palīdzības. Tikai un vienīgi saviem spēkiem!

STRĒLNIEKS

Galamērķis nekad nav konkrēta vieta, bet gan jauns veids, kā palūkoties uz lietām. Un Stēlniekiem šis galamērķis šajā nedēļā jāsasniedz. Pasaule evolucionē, Jums ir jāprot to pieņemt. Ir bezjēdzīgi pretoties visam jaunajam tikai tāpēc, ka vecais bija pierastāks un līdz ar to arī ērtāks. Ir jāiet uz priekšu, un Strēlnieki savus viskvēlākos sapņus spēs sasnigt tikai tad, ja pielāgos tos šī brīža situācijai.

MEŽĀZIS

Dzinulis kaut ko mainīt parasti rodas tikai tad, ja ir ļoti slikti. Jābūt īpaši attīstītam intelektam, lai gribētos sevi izzināt, kamēr viss ir kaut cik normāli. Tā kā, Mežāža zīmē dzimušie, uz priekšu, jo mainīt kaut ko nāksies! Vai nu attīstām intelektu un maināmies, vai nu, ja viss jau tā ir slikti, saņemamies un darām lielas lietas, jo Mežāzi var!

ŪDENSVĪRS

Pasaules spēks ir daudzveidībā. Tair vajadzīgi gan pionieri, gan vilcēji, gan stūmēji, gan sakopēji. Būt tādam, kāds esi, un ļaut arī citiem būt. Tā ir veselīga attieksme, kas Jums šajā nedēļā jāizkopj. Ūdensvīri, lielie dīvaiņi, pieņemiet sevi ar visiem saviem “putniem un tarakāniem” un sadraudzējaties ar citiem mošķiem.

ZIVIS

Mīļās Zivtiņas, manas lielās sapņotājas, daudz gribēt nav slikti. Slikti ir neko nedarīt, lai kaut mazliet no tā “daudz” sasniegtu, tāpēc apsoliet, ka šajā februāra nedēļā beigsiet sapņot un sāksiet kalt plānus, kā šos sapņus beidzot realizēt, jo pavasaris būs iespēju laiks.

About