NEDĒĻAS HOROSKOPS VISĀM ZODIAKA ZĪMĒM 28. DECEMBRA – 3. JANVĀRIM

Šajā nedēļā mēs pavadīsim 2020. gadu un sagaidīsim Jauno 2021. gadu, ko ļoti daudzi no mums gaida ar lielām cerībām, un zvaigznes saka, ka tās pilnīgi noteikti nebūs veltas, ja vien mēs pratīsim visu negatīvo atstāt sev aiz muguras un optimisma pilni doties pretī visam jaunajam!

Lai gan 2020. gads mūsu dzīvēs ir ieviesis diezgan lielas korekcijas, tai skaitā arī tajā, kā mums jāsagaida Jaunais 2021. gads, respektīvi, tikai tuvāko cilvēku lokā, bez iespadīgām ballītēm un bez iespējas doties piemērīt jau sen noskatīto svētku kleitu, tas nebūt nenozīmē, ka mums ir atņemti svētki. Viss ir atkarīgs no katra paša, līdz ar to uzbursim svētku noskaņu paši, ietērpsimies savās skaistākajās drānās un dosimies sagaidīt Jauno 2021. gadu kopā ar saviem mīļajiem!

Šī nedēļa būs pārejas periods starp veco un jauno, starp pagātni un nākotni, kas nozīmē to, ka mums jāpabeidz viss iesāktais, ko gribam un varam pabeigt vēl šogad, un jāatstāj pagātnē viss tas, ko vairs negribam un nevaram pabeigt, un 2021. gada pirmās dienas veltīsim tam, lai nospraustu sev jaunus mērķus vai atjaunotu tos pašus vecos un beidzot tos piepildītu, jo šis būs pārmaiņu laiks, kas spēs realizēt pat vissapņainākās idejas!

 

Šķir nākamo lapu, lai iepazītos ar šīs nedēļas horoskopu visām Zodiaka zīmēm

About